Wrześniowe spotkanie w Krakowie

W sobotę 3.09.2016r. odbyło się kolejne, cykliczne spotkanie Dzielnych Niewiast w Krakowie.

Dzień rozpoczęliśmy od wspólnej modlitwy zakończonej błogosławieństwem.

Jak zawsze, tak i tym razem zostały gorąco przywitane dzielne niewiasty, które przybyły po raz pierwszy. O.Paweł – nasz opiekun duchowy zachęcał do skorzystania z rozmowy i sakramentu pokuty, służąc z wielką ofiarnością swoją osobą.

Koordynatorem dnia była Agnieszka, która swoją posługą pełną miłości ogarnęła wszystkie niewiasty tak, że dzień przebiegał sprawnie i owocnie.

Przed południem odbyły się warsztaty w 3 równoległych grupach: (więcej…)