Zespół, który jest odpowiedzialny za koordynację Dzielnych Niewiast. Jesteśmy w różnych części Polski, z różnymi historiami życia. Jednoczy nas wspólna misja na rzecz promocji kobiet oraz dodawania im odwagi do realizacji misji, którą Bóg złożył w sercu każdej kobiety.

Agnieszka Kałuża

Krajowa Koordynatorka

W DN od 2014 r. Przekonana, że jej misją jest mówienie kobietom o Bożej miłości. Na co dzień z pasją uczy języka polskiego obcokrajowców a w wakacje angażuje się w wolontariat misyjny. Nie zna pojęcia „czas wolny”.

o. Paweł Drobot CSsR

Krajowy Duszpasterz DN

Od samego początku związany z Dzielnymi Niewiastami. Duszpasterz DN Warszawa. Rekolekcjonista, kierownik duchowy, misjonarz miłosierdzia. Jego pasją jest ewangelizacja.

Małgorzata Nowak

Koordynatorka DN Kraków

Rozpoczynała swoją drogę wiary w Odnowie w Duchu Świętym. Obecnie zaangażowana we wspólnocie i Szkole Ewangelizacji Sursum Corda.

o. Witold Hetnar CSsR

Duszpasterz DN Kraków

Rekolekcjonista i wykładowca w WSD Redemptorystów w Tuchowie. Odpowiedzialny za Wspólnotę Sursum Corda w Krakowie.

Urszula Folczak

DN Warszawa

Logopeda, pracuje z dorosłymi i dziećmi. Prowadzi warsztaty z emisji głosu. Szczęśliwa żona i matka trzech dorosłych synów.

Irena Bukita

DN Kraków

Odpowiedzialna za diakonię modlitwy tańcem. Zajmuje się wychowaniem młodzieży.

Renata Godek

DN Warszawa

W DN od 2015 r., żona, mama trzech córek i jednego syna. Zafascynowana nauczaniem św. Jana Pawła II, miłośniczka kuchni włoskiej i rodzinnych podróży po Włoszech.

Marta Gdańska

DN Kraków

W Dzielnych Niewiastach do 2012 r. Odpowiedzialna za diakonię muzyczną oraz głosząca nauczania. Wdowa, mama dwóch synów. Należy do Wspólnoty Sursum Corda. Za zamiłowania i wykształcenia bibliotekoznawca.

Ewa Krzemińska

DN Warszawa

W Dzielnych Niewiastach od 2016 r.. Szczęśliwa żona i mama. Na co dzień próbuje zarazić innych swoją pasją czytelniczą (prywatnie i zawodowo). Przekonana, że warto mówić Panu Bogu o swoich marzeniach… W DN Warszawa zawsze wita kobiety ciepłym uśmiechem.

Tetiana Vasko

DN Kraków

W Dzielnych Niewiastach od 2016 roku. Należy do diakonii muzycznej. Pisze teksty na stronę internetową. Lubi modlitwę psalmami i dzieli się z innymi działaniem Boga w jej życiu.

Marzanna Smolińska

DN Warszawa

W DN od 2015 r., w wolnych chwilach, kiedy zawodowo nie zajmuje się maluszkami, odkrywa z mężem piękno Polski. Lubi tańczyć. Odpowiedzialna za diakonię organizacyjną.

Stanisława Klimczak

DN Kraków

Z Dzielnymi Niewiastami związana od 2012 roku. Tu odkryła dla siebie warunki do rozwoju duchowego i pogłębiania relacji z Bogiem. Koordynuje działania związane z redagowaniem i publikowaniem wpisów na stronę DN, także pisze teksty na stronę internetową. Interesuje się polityką i psychologią.

Anna Kubisztal

DN Kraków

Należy do Rycerstwa Niepokalanej. W DN jest od 2013 roku. Odpowiedzialna za prowadzenie modlitwy różańcowej. Redaguje dział o świętych kobietach na stronie.