Nasze pierwsze spotkanie w Nowym Roku 2018 odbyło się 14 stycznia.

Młode Dzielne Niewiasty z najstarszej grupy którą prowadziła Beata Mądry dyskutowały o różnicach między królewną a królową. Jak zwykle dziewczęta kreatywnie rozmawiały o królowaniu w swoim życiu. W poszukiwaniu wzorca – władczyni do naśladowania, inspirowały się historią biblijnej królowej Estery. Wniosek będący wynikiem spotkania to : królowanie polega nie na dbaniu o siebie samą i wydawaniu rozkazów, ale na trosce o swoich „poddanych” (bliskich) i dawaniu dobrego przykładu.

Młodsze dziewczęta prowadzone prze Panią Beatę Kołodziej rozmawiały o rodzących się uczuciach między chłopakami a dziewczynami i pierwszych miłościach nastolatek. Najmłodsze Perełki zajmowały się rozwijaniem swoich zdolności plastycznych.

Mamy uczestniczyły w warsztatach prowadzonych przez Katarzynę Gucwa-Zielińską na temat trudnych rozmów z dziećmi.

Bardzo dziękujemy wszystkim Juniorkom przybyłym na spotkanie wraz z opiekunami (rodzice, babcie, ciocie).  Szczególne podziękowania Paniom prowadzącym warsztaty oraz Ojcu Pawłowi za opiekę duchową. Dziękujemy za piękną oprawę muzyczną.

Zapraszamy na następne spotkanie DN JUNIOR 17 marca / sobota, godziny popołudniowe/

Poniżej kilka relacji mam do podzielenia się z Wami swoimi wrażeniami.

*****

Bardzo dziękuję raz jeszcze za przemiłe popołudnie w kobiecym gronie.

Moja córka była bardzo zadowolona z rozmowy w kameralnej i dostosowanej wiekowo grupce. Powiedziała, ze koniecznie chce iść na następne!

Pani Beata, która rozmawiała z dziewczynkami ( II grupa ) jest uroczą osobą o wspaniałym podejściu do dzieciaków.

Jestem cały czas pod wrażeniem charyzmy Kasi, z którą spotkałyśmy się w gronie mam. Jej doświadczenie zawodowe oraz rodzicielskie pozwoliło mi popatrzeć na moje dzieci z dalszej perspektywy, również czasowej. Uświadomiłam sobie, ze za chwile będę mieć w domu nastolatki, razem z ich radościami i problemami. A wiec czuje się zainspirowana do lektury poleconych przez Kasie książek. Dobrze jest porozmawiać z mamami, które maja już starsze dzieci.

Kasia prowadziła spotkanie wspaniale, po partnersku, na luzie, wysłuchując każdej z nas.

Dziękuję i ….do zobaczenia mam nadzieje w marcu 🙂

*****

Dziękuję bardzo, za to że mogłam wziąć udział w tym bardzo ciekawym i pięknym duchowo spotkaniu. Wiedza i przygotowanie merytoryczne pani prowadzącej Pani Katarzyny na bardzo wysokim poziomie. Sposób przekazania informacji , nawiązanie z nami kontaktu było naturalne i ciepłe tak  jak z koleżanką. Pani Kasia fantastycznie poprowadziła to spotkanie, tak że można było się zrelaksować, a zarazem poszerzyć wiedzę na temat trudnych rozmów z dziećmi. Moja córka, chociaż była pierwszy raz i nikogo nie znała bardzo zadowolona. Bardzo się cieszę, że mogłam uczestniczyć w tak wspaniale zorganizowanym spotkaniu.

*****

Moja córka i ja jesteśmy bardzo zadowolone po spotkaniu i chciałybyśmy przyjść następny raz.

*****

Robicie dobre i wielkie rzeczy. To jest wsparcie duchowe i pomoc dla wielu ludzi.

Wielkie dzięki i z Bogiem

******

My również dziękujemy za cudowne spotkanie, na które nasze dziewczynki pędzą z radością i wracają z dużą dawką energii.  Atmosfera panująca na spotkaniach dodaje otuchy i pogody. Zawsze usłyszysz dobre słowo, dobrą radę….

Spotkanie z Bogiem podczas Mszy Św. na początku spotkania, wspólna modlitwa, śpiew pozwalają pomnożyć naszą miłości do drugiego człowieka i docenić to, że jest z nami i możemy go kochać.

Chwila odpoczynku, zatrzymanie i pochylenie się w zadumie na naszym dzieckiem to jest ten czas spędzony z Wami.

Dziękujemy.


1 komentarz

Irena · 8 lutego 2018 o 16:24

Zdjęcie tytułowe – Anioł Stróż i reszta … ♡

Wspólnie z panią Krysią, kochanymi dziewczynkami a i był też z nami Dzielny Wojownik, Michałek – mieszaliśmy z zapałem kolory a efekty końcowe widać na zdjęciach – bajeczne figurki. A przy tym ile odbyło się rozmów na ważne tematy, opowiadaliśmy z radością o swoich pasjach i zainteresowaniach ( muzyka, sport, taniec, zwierzęta itd.).

Ojcze Pawle, Małgosiu, kochane Juniorki – to był naprawdę dobry dzień/Bóg zapłać

Gorąco pozdrawiam wszystkich z białego Krakowa ( mamy śnieg ) 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *