Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Prawdziwie piękna. Majówka dla kobiet.

11 maja g. 09:30 12 maja g. 14:00

PRAWDZIWIE PIĘKNA”

Podczas tych rekolekcji popatrzymy w konwencji baśniowej na historię zbawienia. Zastanowimy się, kim jesteśmy dla Króla i czym jest życie mentalnością królewskiej Oblubienicy. Poruszymy tematy związane z przygotowaniem się Ukochanej do spotkania z Ukochanym przez stawanie się dla Niego prawdziwie piękną w różnych sferach naszego życia.

Tematy: Bajka nie-bajka o Królewiczu i Sierotce; Sierotka czy Królewna? Piękna w czynach; Piękna w myślach: Piękna w mowie; Piękna w relacjach; Piękna w oczekiwaniu.

Prowadzi: Magdalena Grabowska – przez 35 lat była zaangażowana w działania międzynarodowego ruchu misyjnego Campus Crusade for Christ International. We współpracy z FamilyLife Ministry przez 25 lat wraz z mężem prowadziła Służbę Rodzinie, działając na rzecz małżeństw i rodzin. Obecnie pracuje w Fundacji Prodoteo, nadal prowadząc konferencje, seminaria, rekolekcje dla małżeństw i rodziców, autorskie kursy dla narzeczonych, rekolekcje dla kobiet, wykłady i kręgi o tematyce Biblijnej. Współpracuje z wieloma chrześcijańskimi środowiskami, stowarzyszeniami, wspólnotami, parafiami, ośrodkami rekolekcyjnymi. Jest autorką książek między innymi: „Kobieta warta królestwa”, „Klucze do pokoju”, „Niezapomniane kobiety Biblii. Pięcioksiąg” oraz książek dla dzieci: „Wielka wędrówka” i „Cudowna przemiana”.
Od lutego 1979 roku jest żoną, a obecnie mamą trzech synów i babcią ośmiorga wnucząt.

Miejsce: Sanktuarium MBNPomocy, ul. Zamojskiego 56, Kraków

Zadatek: 50 zł.

Ofiara na pokrycie kosztów uczestnictwa (łącznie z zadatkiem):

Opcja I – osoby dochodzące – 150zł (cena zawiera: obiad i kolację w sobotę, kawiarenkę, koszty materiałów i organizacji).

Opcja II – osoby nocujące – 220zł (cena zawiera: nocleg z soboty na niedzielę ze śniadaniem, obiad i kolację w sobotę, kawiarenkę, koszty materiałów i organizacji).

Nie ma już możliwości zapisu z noclegiem z soboty na niedzielę!!!

Dodatkowa możliwość noclegu z piątku na sobotę – 90zł.

Zapisy:

FORMULARZ ZAPISÓW

.Dzielne Niewiasty Kraków

Zobacz witrynę: Organizator

Dom Rekolekcyjny Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie, ul. Zamoyskiego 56.