- wydarzenie już minęło.
Pielgrzymka Kobiet na Jasną Górę
24 maja g. 08:00 – 17:00
W imieniu Delegata Konferencji Episkopatu Polski ds. Duszpasterstwa Kobiet, bpa Wiesława Szlachetki, oraz Krajowej Rady ds. Duszpasterstwa Kobiet i zespołu przygotowującego tegoroczną 7. Ogólnopolską Pielgrzymkę Kobiet na Jasną Górę
serdecznie zapraszamy do udziału w tym modlitewnym spotkaniu.
Odbędzie się ona 24 maja, czyli w niedzielę poprzedzającą Dzień Matki.
W tym roku spotykamy się pod hasłem POSŁANE BY NIEŚĆ ŚWIATŁO.
To zaproszenie, by na nowo odkryć, że każda z nas jest posłana — by wnosić światło wiary, nadziei i miłości tam, gdzie panuje codzienność, trud i poszukiwanie sensu. W atmosferze modlitwy i wspólnoty będziemy czerpać ze źródła, którym jest Bóg, aby z odwagą nieść Jego światło innym.
Niech to będzie czas umocnienia serca, spotkania i odnowienia ducha.

Wszystkie osoby zainteresowane wyjazdem z Warszawy zapraszamy do
zapisów przez formularz.
Wyjazd o 8.00 z parkingu przy Stadionie Narodowym
Powrót o 17.00 (przewidywany czas w Warszawie – godz. 21.00)
Koszt – 100 zł (w tym ubezpieczenie NNW)