Wczytywanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • wydarzenie już minęło.

Pielgrzymka Kobiet na Jasną Górę

24 maja g. 08:00 17:00

W imieniu Delegata Konferencji Episkopatu Polski ds. Duszpasterstwa Kobiet, bpa Wiesława Szlachetki, oraz Krajowej Rady ds. Duszpasterstwa Kobiet i zespołu przygotowującego tegoroczną 7. Ogólnopolską Pielgrzymkę Kobiet na Jasną Górę
serdecznie zapraszamy do udziału w tym modlitewnym spotkaniu.

Odbędzie się ona 24 maja, czyli w niedzielę poprzedzającą Dzień Matki.

W tym roku spotykamy się pod hasłem POSŁANE BY NIEŚĆ ŚWIATŁO.

To zaproszenie, by na nowo odkryć, że każda z nas jest posłana — by wnosić światło wiary, nadziei i miłości tam, gdzie panuje codzienność, trud i poszukiwanie sensu. W atmosferze modlitwy i wspólnoty będziemy czerpać ze źródła, którym jest Bóg, aby z odwagą nieść Jego światło innym.

Niech to będzie czas umocnienia serca, spotkania i odnowienia ducha.