15 września 2018 r. odbyło się w Krakowie kolejne spotkanie Dzielne Niewiasty JUNIOR. Ten sobotni, zdawało by się zwyczajny dzień, to dla nas wszystkich czas radości i spotkania się z przyjaciółmi Pana Boga i Maryi ( w tym dniu obchodziliśmy święto Najświętszej Maryi Panny Bolesnej).

Warsztaty prowadzone przez Panie o szlachetnych i wrażliwych sercach, zogniskowane były wokół ważnych i trudnych spraw życia codziennego  (lub spraw Juniorek i ich rodziców) i uczyły jak sobie radzić w różnych sytuacjach, jak się zachowywać. Zostałyśmy wyposażone w odpowiednią wiedzę i umiejętności praktyczne, które na pewno w najbliższym czasie  będą wykorzystane.

Najważniejszym punktem dnia DN Junior była Msza Święta. W homilii ojciec Paweł poruszył temat piękna zarówno kobiet jak i mężczyzn. Wyjaśnił znaczenie słowa – piękno. Każda z nas może odkryć swoje prawdziwe piękno tylko w Jezusie Chrystusie. Jest zaproszona przez Jezusa aby go naśladować i podążać za nim. Będziesz piękna/y  poprzez czynienie dobrych uczynków dla innych z miłości do Boga.

Po Mszy Św. była wspólna kolacja. Pięknie nakryty stół jak zawsze uginał się pod ciężarem smakołyków – ciast, ciasteczek, owoców, sałatek, przetworów, zdrowych past do chleba. Wszystko to  było przyniesione przez Juniorki i ich mamy. Apetyty tak dopisywały, że wszystko znikło w oka mgnieniu.

Atmosfera sprzyjała długim, radosnym rozmowom. Cieszyliśmy się sobą, zabawą ale przyszedł czas rozstania. Wszystko co dobre też się kończy.

Następne spotkanie już 24 listopada – serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Krakowa na godzinę 13.00.

Bardzo dziękujemy grupie muzycznej, dzięki której wszyscy z radością śpiewali na chwałę Pana!

Zapraszamy na kolejne spotkanie DN Junior do Krakowa. Więcej informacji na stronie wydarzenia>>>

1 Komentarze

 1. Zdjęcie tytułowe – zdobywcy świata ♡

  Najmłodsza grupa pod opieką pani Agatki z radosnym zapałem malowała wspomnienia z wakacji. Powstały fantastyczne obrazki wakacyjne 🙂
  Pod koniec zajęć było bardzo, bardzo szybko – odbył się konkurs zręcznościowy na czas – zwyciężyła dzielna Emilka/gratulujemy prędkości i pomysłowości!
  Reszta uczestników też sobie świetnie poradziła – daliście radę 🙂

  Pozdrawiam dynamicznie

  Ps. A co będziemy malować w sobotę?
  ☆ niespodzianka ☆

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar