Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Dzielne Niewiasty Junior w Krakowie

Październik 5

Zapraszamy na kolejne spotkanie DN Junior, które odbędzie się 5 października (sobota) w Krakowie. Koordynatorem spotkań DN Junior jest Małgorzata Kudłacz (kontakt: makud@wp.pl), opiekunem duchowym jest o. Witold Hetnar CSsR. (Zapisy na warsztaty są obowiązkowe, można je dokonywać telefonicznie  lub emailem na adres: makud@wp.pl )

 

Program spotkania

14.00 – rozpoczęcie i przywitanie uczestniczek, czas na ciastko, herbatę, kawę, napoje

14:30 – Eucharystia O. Witold Hetnar

15:30 – 18:00 – warsztaty dla dziewczynek  i rodziców

18:00 – podsumowanie i kolacja

 

ZAPRASZAMY NA WARSZTATY W TRZECH GRUPACH WIEKOWYCH:

I grupa  /5 – 8 lat/

Najmłodszą grupę zapraszamy na ciekawe zajęcia, podczas których poznamy nową technikę – malowanie na szkle. A kogo będziemy malować? Najpiękniejszą kobietę na świecie – Maryję, matkę Jezusa.

II grupa /9 – 12 lat/

Tę grupę zapraszamy na warsztaty projektowania i szycia dla dziewczynek. Będziemy uczyły się łączenia materiałów o różnych strukturach oraz tworzenia własnych projektów do uszycia poduszek, maskotek, torebek, przyszywania guzików. Na początku zajęć będzie burza mózgów, by kolorowo i wesoło zrealizować swój pomysł w praktyce. W NASZEJ pracowni nie ma rzeczy Niemożliwych!!!! ZAPRASZAMY  

Prowadzący: Edyta Jaracz, mama 5 dzieci. Uwielbia tworzyć, zresztą zawsze powtarza, że nie ma nic bardziej twórczego od macierzyństwa!!! Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, od 15 lat prowadzi wypożyczalnie kostiumów: pracownie wizerunku razem z córką.

 

III grupa /13 -18 lat/

 

Do tej grupy zapraszam dziewczęta 13+ na warsztaty asertywności po chrześcijańsku. Poznamy wartość i sens mówienia „nie” w różnych sytuacjach szkolnych, domowych, podwórkowych. Poćwiczymy odmawianie według sprawdzonych metod, by wzmacniać poczucie wartości. Zastanowimy się, jak asertywność wpływa na życie duchowe.

Zaprasza Beata Mądra – certyfikowany trener pracy z młodzieżą. Podczas spotkania będzie można nabyć najnowsze książki autorki.

 

Warsztat dla rodziców – „ Mądrość zaprasza do stołu”…

…czyli o tym, jak ważne są regularne spotkania przy stole i co one wnoszą. Pokażemy, że karmi nas nie tylko to, co spożywamy, ale że pokarmem jest również słowo. Nawiązanie do języków miłości, o tym co nas przybliża do stołu, a co oddala. Jakie są skutki pustego zbiornika. W tym wszystkim prowadzi nas słowo Dz 20,7-12 (Eutych)

Maria Urbańczyk – prowadzi spotkania „Bliżej Słowa, bliżej dzieci” oraz „Duchową Szkołę dla rodziców”, wraz z mężem związana ze szkołą nowej ewangelizacji Sursum Corda w Karkowe, mama 6 letniego chłopca z chmur. Ukończyła szkołę coachów The Art & Science of Coaching oraz psychologię w zarządzaniu na UJ. Realizator „Szkoły dla Rodziców i Wychowawców”- rekomendacja na stronie www.ore.edu.pl

 

Na spotkaniu zapewniamy napoje. Ciastka, owoce, sałatki itd. przynosimy we własnym zakresie.

 

Koszt uczestnictwa : warsztaty 15 zł od osoby / warsztat + kolacja /

 

Więcej informacji udziela Małgorzata Kudłacz: makud@wp.pl  tel. 693 470 070

Szczegóły

Data:
Październik 5
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:

Organizator

DN Kraków
Telefon:
788 459 662
Email:
krakow.dn@gmail.com

Miejsce

Kraków
Zamoyskiego 56
Kraków, Polska
+ Google Map