Uwielbiam Ciebie Panie

tańcem uwielbienia „Raduje się dusza ma”, bo w Tobie jest moc, chwała i potęga objawiona prorokowi Izajaszowi 41 (7-17). Chcę Panie byś z mocą, działał w moim życiu.

Dzielne Niewiasty  zaprosiły Boga do swojego styczniowego modlitewnego spotkania odkrywając jego wielkość we fragmentach Księgi Izajasza 41 (7-17). Czułyśmy jak wielka radość wypełnia nasze serca na słowa obietnicy i zapewnienia Boga:

Ja Pan, Twój Bóg  ująłem Cię za prawicę mówiąc Ci „Nie lękaj się przychodzę Ci z pomocą” 

A jak nas Pan trzyma za rękę?  Jak nikt na świecie!  „Bo kocha Nas jak nikt”.

Wiemy, że mamy w Nim siłę i wsparcie do walki o siebie i innych.

Trwałyśmy w radosnym oczekiwaniu na przyjście Pana w Eucharystii

Irena

2 Komentarze

 1. Dziękuję ci Irenko za wspaniałe poprowadzenie modlitwy uwielbienia. Jak zwykle stanęłaś na wysokości zadania. Tak skutecznie wzywałaś Ducha Świętego, że przyszedł w radości, pięknym śpiewie, porywając do tańca; „Raduje się dusza ma, wielbi Pana swego….”
  Życzę tobie, wszystkim Dzielnym i sobie ,aby Duch Święty, gdy Go wzywamy przychodził zawsze ” Jak ożywczy deszcz…”.
  A pieśń: „Ukaż mi Panie swą twarz, daj mi usłyszeć Twój głos…” jedna z najpiękniejszych, jak dla mnie. Dziękuję niezastąpionej diakonii muzycznej i pozdrawiam.

  Siostro Aniu, dziękuję za warsztaty. Pieśń ” Jesteśmy piękni Twoim pięknem Panie…” przez wiele dni „śpiewała się sama” w moim sercu i umyśle a dusza tańczyła. Życzyłabym sobie ,aby jak najczęściej znajdować się w ” miłości Bożej” w taki sposób jak podczas tańca uwielbienia.
  Dziękuję ojcu Pawłowi za homilię i konferencję ,za bogactwo treści. ” Bóg zapłać”Ojcu Pawłowi i Małgosi oraz wszystkim przyczyniającym się do istnienia i rozwoju dzieła Dzielnych niewiast.

 2. Kasiu, Niewiasto o czułym i troskliwym Sercu – przy czytaniu Twojego komentarza, mam uśmiech na twarzy/dziękuję 🙂
  Jesteś pięknym narzędziem w rękach Pana Boga ♡

  Przyłączam się do podziękowań dla wszystkich związanych z dziełem DN: o. Pawła, koordynujących, współodpowiedzialnych (dla Ciebie też Kasiu), … dzieje się dużo dobra ♡

  Pozdrawiam z wdzięcznością wszystkie Dzielne Niewiasty

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar