Niech czas narodzin Bożego Syna otwiera wszystkie serca na miłość i dobro, które On przynosi a blask ubogiego żłóbka rozjaśnia wszelki mrok zabiegania, cierpienia, trosk i zwątpienia. Niech narodziny Bożej Dzieciny sprawiają, że każdy będzie chciał Ją przyjąć do swojego domu, rodziny i serca. Niech Gwiazda Betlejemska i Duch Święty kierują nas na drogi prowadzące do zbawienia. Pójdźmy wszyscy do stajenki, zatrzymajmy się i wsłuchajmy w głos ogłaszający Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony, bo On, nasz Zbawiciel, stał się człowiekiem, aby stać się nam bliższym i zamieszkać wśród nas. Pamiętajmy o tym, dzieląc się z bliskimi białym opłatkiem przy wigilijnym stole, wpatrzeni w żłóbek, i nieśmy dalej płynącą z niego miłość, która przemienia i daje nadzieję.

Zdrowych, spokojnych, błogosławionych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia wszystkim Dzielnym Niewiastom i ich rodzinom życzą odpowiedzialne za ośrodki w Krakowie, Warszawie i we Wrocławiu wraz z opiekunami: o. Pawłem, o. Witoldem i o. Ryszardem oraz wszystkimi osobami zaangażowanymi w to dzieło.

.

2 Komentarze

  1. Bardzo dziękuję Wam Dzielne Niewiasty za wystąpienie w audycji Czas Eliasza dzisiaj 28.12.2020 r. Poczułam wdzieczność dla Was za to o czym i w jaki sposób dawałyście swoje Świadectwa. Tą wdziecznością obejmuję Ojca Pawła Drobota. Bardzo chciałabym sie z Wami skontaktować i wziać udział w ktoryms ze spotkań. Mam tylko podstawowe problemy techniczne np nieuiejetnosc łaczenia się na Zoom. Mam komputer, wiec moglabym sie tego nauczyć. Pozdrawiam Was serdecznie, Magdalena Skulska
    PS. Jestem kobieta 54 letnia niezamęzna. Mieszkam i sluże mojemu 90letniemu Tacie z zespolem parkinsonowskim. Mieszkam w Warszawie.

    • Pani Magdo, dziękujemy za tę wiadomość, która, jak już pisałam, jest dla nas najpiękniejszym owocem dzisiejszej audycji. Postaramy się pomóc, aby spotkać się online :).

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar