Wszystkim Wam życzymy pięknych, radosnych i błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego, co najlepsze w Nowym Roku 2022.

Narodziny Jezusa rozjaśniły mroki betlejemskiej nocy. Przyjmijmy do naszego życia światło, którym jest Bóg i niech ono rozświetla mrok codzienności, dodaje otuchy i siły w trudach i cierpieniu na drodze do Niego.

Niech nasze serca w ten świąteczny czas wypełni pieśń uwielbienia i dziękczynienia tak, jak ciszę nocy wypełnił śpiew chóru Aniołów, które uwielbiały Boga, godnego czci i chwały. Gloria, gloria in excelsis Deo, śpiewajmy Bogu, dziękując za wszystkie dary i talenty, którymi nas obdarzył, za zdrowie, za każdą osobę postawioną na naszej drodze w tym roku; za każdy uśmiech i pomocną dłoń oraz za nasze rodziny.

Niech tegoroczne spotkanie z Dzieciątkiem wyzwoli w nas ufność i czułość wobec Tego, który jest Miłością i chce nią obdarzać każdego i każdą z nas. Niech to spotkanie otworzy nas na Jego miłość i pozwoli nam jej doświadczać.

Życzymy Wam i Waszym bliskim radosnych, wypełnionych dobrem i ciepłem Świąt Bożego Narodzenia, Bożego błogosławieństwa na każdy dzień kolejnego roku, światła Ducha Świętego na Wasze decyzje i wybory oraz opieki Maryi, Matki Boga.

Ekipa Dzielnych Niewiast z Krakowa i Warszawy wraz z duszpasterzami, o. Pawłem Drobotem CSsR i o. Witoldem Hetnarem CSsR.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar