We wrześniu otwieramy nowy rok formacyjny z Dzielnymi Niewiastami. Na te spotkania zapraszamy każdą kobietę – niezależnie od jej wieku, stanu, zawodu, itp.! Tematem formacji tego roku w Warszawie będzie MODLITWA. Będzie okazja, aby dowiedzieć się więcej o różnych sposobach stawania przed Bogiem, aby: oddawać Mu chwałę, prosić i dziękować oraz po prostu być z Nim i budować relację.

Wraz z naszymi duszpasterzami, ojcami redemptorystami, chcemy stwarzać przestrzeń dla nas, kobiet, w której każda poczuje się akceptowana, piękna i wartościowa. Nasz rozwój duchowy i osobisty chcemy opierać na relacji z Bogiem i na Jego miłości do nas. Poznając Go i doświadczając przemiany serca, stajemy się niezależne od ludzkich opinii i sądów, odważniejsze i bardziej świadome siebie. Chcemy też być świadectwem Bożego działania dla innych kobiet. To wszystko jest naszym doświadczeniem i staje się faktem na każdym spotkaniu dla kobiet poprzez działanie Ducha Świętego. Więc zapraszamy każdą kobietę, która chce rozpocząć podróż w głąb siebie i pozwalać Bogu przemieniać swoje życie, aby od września uważnie śledziła kalendarz Dzielnych Niewiast:).

Możesz też włączyć się w organizację tych spotkań i posługę, jeśli czujesz się gotowa:). Zapraszamy do Ekipy DN w Warszawie!

KALENDARZ SPOTKAŃ W WARSZAWIE:

2022 rok: 3 września, 8 października, 4-6 listopada KURS ESTERA, 10 grudnia

2023 rok: 14 stycznia, 4 lutego, 4 marca, 15 kwietnia, MAJÓWKA w KRAKOWIE, 17 czerwca, 8-14 lipca rekolekcje dla kobiet na Ryniasie

Już dzisiaj zarezerwuj sobie te terminy, bo chcemy się z Tobą spotkać:)!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar