Nawet jeśli Twoja odpowiedź brzmi „niestety, nie”, rozumiemy to. Tak czasem bywa. Niektóre z nas świetnie  znają to z autopsji. Jest jednak zdecydowanie dobra wiadomość : z myślą właśnie o Tobie, moja droga, Dzielne Niewiasty już pracują nad organizacją kolejnych spotkań. 

Kim jesteśmy?

Dzielne Niewiasty to spotkania dla dziewcząt i kobiet, zarówno wierzących jak i poszukujących. Chcemy rozwijać naszą kobiecość w każdym wymiarze: duchowym, emocjonalnym i intelektualnym.

Jeśli zatem potrzebujesz naładować swoje emocjonalne akumulatory, zwiększyć kompetencje przez udział w warsztatach , jeśli chcesz odkryć swoje mocne strony, a ponadto doświadczyć akceptacji i zaufania – przyjdź na nasze spotkania.

Poznasz wiele wspaniałych kobiet, które mogą Cię na różne sposoby zainspirować. Możesz zyskać nowe przyjaźnie, które będą Twoim wsparciem na co dzień. Ponadto poznasz też inne niezwykłe kobiety. To bohaterki biblijnych wydarzeń. One, podobnie jak my, zmagały się z różnymi życiowymi trudnościami i bólami. Zaufały jednak bezwarunkowo Bogu i życie ich stało się częścią historii zbawienia.

Przede wszystkim jednak będziesz blisko Jezusa poprzez modlitwę i sakramenty. A Pan nigdy nie pozwoli Ci odejść z pustymi rękoma.

Zapraszamy Cię serdecznie na spotkania Dzielnych Niewiast. W ośrodku  wrocławskim spotykamy się  z reguły w każdą  trzecią  sobotę  miesiąca, od września do czerwca. To znaczy 10 razy w ciągu całego roku. Jeśli już dziś wpiszesz to wydarzenie do swojego kalendarza, jest szansa, że inne sprawy zaplanujesz na pozostałe dni tygodnia. Z własnego doświadczenia wiemy, że czasem trzeba powalczyć o udział w spotkaniu. Tyle przeszkód zdaje się wyrastać na drodze… I tyle spraw wygląda na pilniejsze… Dobrze to znamy. Kiedy jednak oddasz to Panu, On pomoże Ci znaleźć sposób na pogodzenie obowiązków.

Najbliższe spotkanie już 22 września. Zapraszamy do ojców redemptorystów na ul. Wittiga 10 we Wrocławiu.  Zaczynamy o godz. 9 tej. Odkryj z nami swoją wartość. Przeglądaj się w oczach Boga Ojca, by Twoje serce doświadczyło Jego ojcowskiej miłości. Doceniaj swoją kobiecość. Wzrastaj w niej. Masz wiele do zaoferowania innym. Rozkwitaj. Niech Twoje piękno, wrażliwość i mądrość chwalą Pana, a ludziom niosą pożytek.

 

tekst i redakcja : Marzena zdjęcie: Pixabay


3 komentarze

Ann.K · 29 sierpnia 2018 o 22:03

Ooo Kochane pięknie się u Was zapowiada 🙂 Ale wcześniej, 1. września, możecie brać udział w spotkaniu DN w Krakowie 🙂
To prawda, Pan nigdy nie pozwala nam odejść z pustymi rękoma.
Pozdrowienia i do zobaczenia. Zapraszamy ! 🙂

    Marzena · 30 sierpnia 2018 o 14:09

    Dziękujemy za zaproszenie i wzajemnie : Wrocław zawsze chętnie Was ugości.
    Życzymy wielu pięknych chwil na sobotnim spotkaniu.

Grażyna F. · 3 września 2018 o 10:36

Szczęść Boże. W sobotę 1 września 2018 r. po wakacyjnej przerwie rozpoczęłyśmy modlitwą i z błogosławieństwem księdza Pawła Drobota spotkanie DN w Krakowie. Z pełnią energii i zapału wkraczamy w tajemnice naszych uczuć , emocji i codziennej obecności każdej z nas w Rodzinach i różnorodnych grupach i relacjach społecznych. Drogie mojemu sercu życzę obfitości jak najlepszych owoców. Zachęcam do Nowenny o uproszenie łaski za przyczyną Czcigodnego Sługi Bożego O. Bernarda Łubieńskiego. Niech nas Jezus prowadzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *