Ta przygoda Dzielnych Niewiast w Radio Warszawa trwa poprzez kolejne dobre słowa o tej audycji, które wciąż do nas docierają. Zdajemy sobie sprawę z tego, że padło tam wiele ważnych słów, które często mogą być pomocą dla innych. Dlatego chcemy się dzielić tym dobrem. Proces zmiany myślenia o sobie jest trudny i długi, bo często kłamstwo na nasz temat tkwi gdzieś głęboko w sercu. Jest jego raną, którą może uleczyć tylko Bóg.

Gdybyście więc kiedykolwiek chciały komuś polecić tę audycję, nie tylko z naszym udziałem, ale pewnie szczególnie, to zamieszczamy tutaj linki:

Okiem kobiet cz. 1

Okiem kobiet cz. 2

Dziękujemy Radiu Warszawa za przemiłą współpracę.

22 listopada w audycji „Kościół na fali” mówiłyśmy o spotkaniach DN, a właściwie o tym jak to jest być kobietą:) i zapraszałyśmy na Rekolekcje adwentowe dla kobiet”, które odbędą się w dn. 8-9.12 w Warszawie.


2 komentarze

Ann.K · 27 listopada 2018 o 12:44

Kochane to było piękne 🙂
Właściwie to mogłybyście co tydzień lub co miesiąc brać udział w takich dzielnoniewiastowych audycjach 🙂
Jesteście wprost do tego powołane.
Uściski i czekam na kolejne odcinki. Wierzę, że ciąg dalszy nastąpi.

    AgnieszkaK · 27 listopada 2018 o 12:53

    Aniu, nawet nie wiesz jak to miło czytać takie słowa❤! Powiem szczerze, że Duch Święty musiał być w wyborze takiej a nie innej reprezentacji DN,bo każda z nas czuła się pięknie uzupełniana?. I tak jest też w życiu i na spotkaniach DN! Trzeba tylko to zauważać?. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za Twoje słowa?.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *