Kategorie
DN Wrocław Dzielne Niewiasty Styl Życia

Kobiety, które inspirują

Chcesz wiedzieć, jakie cechy  są ci bliskie? Zrób małe ćwiczenie. Przeczytaj  i wybierz z poniższej listy coś dla siebie.

Kobiety, które są inspirujące funkcjonują tak : stale się czegoś uczą. Są szczere i asertywne. Szanujące  siebie i innych. Empatyczne. Entuzjastyczne. Żyjące tu i teraz, czyli uważne.  Dobrze zorganizowane. Z rozliczoną przeszłością. Z planami na jutro.  Dążące do celu. Twórcze. Oddane. Pracowite. Kompetentne. Zakochane w Bogu. Pielęgnujące życie duchowe. Oddane rodzinie. Patriotki. O szerokich horyzontach myślowych. Świadome. Zaangażowane społecznie. Pełne godności. Śmiałe i jednocześnie delikatne. Kreatywne. Zarządzające. Współczujące. Uśmiechnięte, mimo trudności. Zadowolone, mimo życiowych ran.  Wytrwałe, a jak trzeba, także uparte. Planujące, ale elastyczne. Które myślą dobrze o sobie i o innych. Które mądrze  kochają siebie i innych. Które wymagają od siebie i potrafią wymagać od innych. Które szanują swoje granice i nie pozwalają się krzywdzić.  Które szanują granice innych i są taktowne. Ciekawe świata. Ciekawe drugiego człowieka. Żyjące pełnią życią.  Estetki, które wnoszą piękno w swoje otoczenie. Którym chce się chcieć. Które zamiast perfekcjonizmu wybierają profesjonalizm. Które dzielą się swoją siłą i nadzieją. Których każdy dzień jest owocny i twórczy. Skore do śmiechu. Bez presji na sukces czy władzę. Zadbane. W emocjonalnym dobrostanie. Czułe. Rozkwitające. Eleganckie i bardzo kobiece.

To ćwiczenie pokazuje Ci, co składa się na Twój ideał kobiecości.

A teraz dobra wiadomość. Jest duże prawdopodobieństwo, że to, co Ci się podoba,  już wprowadzasz w czyn. W mniejszym lub większym stopniu, ale już jest obecne w Twoim życiu.

Popatrz na tę listę, jak na swój portret. Jak się czujesz  odkrywając  pozytywne informacje o sobie? Czy wcześniej widziałaś w  siebie  takie wspaniałe cechy?

 

tekst i redakcja : Marzena  zdjęcia: Pixabay

2 odpowiedzi na “Kobiety, które inspirują”

Owszem, a najbardziej zdumiewające jest to, że lista wcale nie jest kompletna… Można byłoby wpisać drugie tyle. Kobiecość jest wspaniała. Dziekuję Bogu, że tak właśnie mnie stworzył.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *