Zobacz retransmisję z Nocy walki duchowej o błogosławieństwo dla Polski.

26 lutego, w sobotę, o godz. 20:30 w bazylice Najświętszej Maryi Panny Niepokalanej Wszechprzewodniczki Łask w Niepokalanowie odbyło się wydarzenie „Noc walki duchowej o błogosławieństwo dla Polski”. Kilkadziesiąt parafii w Polsce i na całym świecie włączyło się w modlitwę.

Zobacz retransmisję z czuwania klikając w link znajdujący się na końcu tekstu i w ten sposób dołącz do modlitwy.

Czym jest modlitwa o błogosławieństwo?

Błogosławieństwo, jak mówi ksiądz Marcin Modrzyński to: „poddanie przestrzeni naszego życia działaniu Boga, tak żeby On mógł przemieniać nas swoją łaską„.

Ksiądz Marcin w tym filmie wyjaśnia sens i znaczenie modlitwy o błogosławieństwo.
Zaproszenie do wspólnej modlitwy.

Kilkadziesiąt parafii w Polsce i na całym świecie zadeklarowało już włączenie się w modlitwę. Kapłani zapraszają do uczestnictwa w ogólnopolskiej Nowennie w intencji Ojczyzny, która rozpocznie się w sobotę,
26 lutego 2022 roku w Niepokalanowie. Wspólna modlitwa zacznie się o 20:30 i potrwa całą noc.
Nie tylko w Niepokalanowie, ale i w wielu parafiach mniejszych i większych miejscowości Polski i nie tylko odbędą się całonocne czuwania zainspirowane tą inicjatywą, między innymi w Krakowie, Wrocławiu,  Poznaniu, Gdańsku, Krośnie, Łomży a nawet w Londynie czy Hamburgu…. i stale ich przybywa.

Proboszczowie, zgłaszają swoją parafię do udziału w modlitwie przez stronę internetową:

Pod tym linkiem, możesz sprawdzić, czy Twoja parafia została zgłoszona do udziału w Nocy walki duchowej o błogosławieństwo dla Polski albo gdzie najbliżej Twego miejsca zamieszkania będzie odbywać się nocne czuwanie.

Tej Nocy, Bazylika w Niepokalanowie była centralnym miejscem modlitwy o błogosławieństwo.
Niepokalanów, twoja parafia a może łączność online?

Jeśli nie jesteś w stanie dotrzeć na tę noc do Niepokalanowa a w Twojej parafii nie będzie też tego wydarzenia, możesz włączyć się do tej wspólnej modlitwy online – transmisja jest dostępna na kanale You Tube:

Jeśli nie znajdziesz jej to np. tutaj jest już zapowiedziana z Wrocławia: Duchowa obrona Ojczyzny – noc walki o Boże błogosławieństwo dla Polski, Wrocław 26/27.02.2022 – YouTube

Zachęcam serdecznie do modlitwy do Boga przez Maryję i świętego Andrzeja Bobolę o błogosławieństwo dla Polski i dla nas Polaków. Razem możemy wyprosić wiele łask i uchronić nasz naród i Polskę przed zalewającym nas złem.

Tekst: SaSanka
Zdjęcie wprowadzające pochodzi ze strony: naszdziennik.pl

1 Komentarze

  1. Włączam się. Nie ma nic ważniejszego w tym czasie.
    Proszę i Ty dołącz się do tej modlitwy. Niech Pan Bóg usłyszy nasz głos.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar