Co ma wspólnego siostra Łucja i komunizm ze Smokiem z Apokalipsy? Czemu Putin urodził się w Uroczystość Matki Bożej Różańcowej? Kiedy miała być pierwsza wojna nuklearna? Kto chce zaprowadzić nowy porządek na świecie? Jak rewolucja Francuska przekłada się na wojnę na Ukrainie? Jaką misję ma Polska? Co możesz zrobić, żeby zmienić bieg historii?

O tym wszystkim i o wielu ciekawych aspektach wiary i historii świata mówił w kazaniu 26 lutego 2022 roku w bazylice Najświętszej Maryi Panny Niepokalanej Wszechpośredniczki Łask w Niepokalanowie ksiądz Dominik Chmielewski. Miało tam miejsce wydarzenie „Noc walki duchowej o błogosławieństwo dla Polski”.
650 parafii w samej Polsce a oprócz tego na całym świecie w tym w:
Australii, Austrii, Belgii, Białorusi, Czechach, Danii, Estonii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Islandii, Japonii, Kamerunie, Kirgistanie, Litwie, Łotwie, Medjugorie, Niemczech, Nowej Zelandii,  Rosji, Słowacji, Szwecji, Szwajcarii, Włoszech, Wielka Brytanii, Stanach Zjednoczonych oraz setki tysięcy osób poprzez transmisję online włączyło się w modlitwę.

Powiedz Amen Bogu, zachęca ksiądz Dominik

Powiedz Amen Bogu na wszystko co będzie Jego planem dla każdego z nas w tych trudnych czasach.
(Prośmy) aby On nas ukształtował mocą swojego Ducha; o odwagę, męstwo, abyśmy wypełnili do końca przeznaczenie (…), które nam dał (…).
Twoje przeznaczenie, twoja misja, twoje powołanie jest pierwsze – dopiero potem jest dar życia. Dar życia jest po to, żebyś wypełnił misję bardzo precyzyjnie określoną przez Boga.
Nikt Cię nie zastąpi – tylko Ty możesz dokonać tego, do czego zostałeś powołany.”

Zobacz też: Facebook

Tekst: SaSanka
Zdjęcie wprowadzające: Pixabay

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar