W dniach 17-19 maja odbyła się majówka dla kobiet. Temat majówki 2019 brzmiał: „Cenniejsze niż perły”. Dzielne Niewiasty znowu mogły się spotkać i przeżyć czas pełen nowej wiedzy, radości i wzruszenia.

Nauczyłyśmy się co to znaczy być piękną kobietą (poziom duchowy), jak zbudować swoją pewność siebie (np. żyjąc w prawdzie i zgodnie ze swoimi marzeniami) oraz jak budować relacje z ludźmi (np. wspierajmy mężczyzn!).

Wiemy już, że Bóg marzył o nas i pragnął nas przed naszym urodzeniem. Znał nas zanim byłyśmy w łonie matki. Cały czas zapraszał nas do miejsca naszego przeznaczenia, do miejsca gdzie będziemy w pełni szczęśliwe. Bóg Ojciec ma dla nas najlepszą przyszłość. Jedyne czego od nas wymaga to naszej współpracy.

Czy dajemy się więc Bogu prowadzić, czy ufamy mu bezgranicznie pamiętając, że jesteśmy dziedziczkami Królestwa Bożego, że jesteśmy w pełni przez Boga przyjęte. On nas nie potępia, nie ocenia, ale zawsze się nami zachwyca. Jesteśmy mu bardziej drogie niż perły i o wiele piękniejsze.

A czy Ty wiesz co jest twoim niepowtarzalnym urokiem i pięknem? Czy wiesz/pamiętasz, że jesteś złączona z Ojcem, gdyż Jezus otwarł nam na zawsze niebo….

Dziękujemy Pani Irenie Neumeuler za poprowadzenie tego pięknego czasu.

Dziękujemy za podzielenie się świadectwami, szczególnie tych Pań które z perspektywy roku (od ostatniej majówki) zobaczyły jak Bóg Ojciec wspaniale zadziałał w ich życiu.

Agata


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *