W dniach 28 – 30 października osiem Dzielnych Niewiast z DN Kraków wzięło udział w kursie Estera, skierowanym specjalnie do kobiet. Kurs odbywał się w Stryszawie. Prowadziła go Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego. 

Na Wzgórzu Miłosierdzia, otoczone lasem w przepięknych kolorach jesieni, miałyśmy prawie trzy dni dla siebie. Mogłyśmy pozwolić, aby Pan przychodził do nas ze swoją miłością i uzdrawiał nasze serca oraz relacje.
Spotkałyśmy kobiety, które prowadziły nas powoli przez tematy rekolekcji, dzieląc się własnym doświadczeniem. Zostałyśmy otoczone ich spokojem, ciepłem i miłością. Była też możliwość korzystania z sakramentu pokuty, rozmowy z kapłanem oraz modlitwy wstawienniczej. Ojciec Krzysztof Czerwionka celebrował msze święte, głosił Słowo Boże, przewodził uwielbieniu.

Kurs Estera skierowany jest do kobiet, które pragną odkryć tożsamość umiłowanej córki Boga. W czasie jego trwania możesz odkrywać swoją tożsamość jako CÓRKI w życiu osobistym i w Kościele, zobaczyć, jaki wpływ ma przeszłość na twoje obecne życie i odciąć zło związane z osobami, które być może cię raniły lub źle kształtowały.

Wyjechałyśmy pełne pokoju i nadziei, umocnione Bożą miłością.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar