Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Spotkanie DN w Krakowie

2 grudnia Cały dzień

Zapraszamy na grudniowe spotkanie Dzielnych Niewiast w Krakowie. Zaczynamy jak zwykle o 9.30. Na warsztaty zapisujemy się przez formularz (dostępny pod opisem warsztatów). Na część popołudniową nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjść na godz. 14. 00 do klasztoru O. Redemptorystów przy ul Zamojskiego 56. Zapraszamy serdecznie:)

Plan spotkania

ok 8:20 – Różaniec z rozważaniami z okazji pierwszej soboty miesiąca w Kościele MBNP ul. Zamoyskiego 56 – prowadzą DN Kraków (dla chętnych)

9:30 – Rozpoczęcie, zawiązanie wspólnoty

10:00 – 12:30 – Warsztaty

13:00 – Obiad

14:00 – Eucharystia

15:00 – Konferencja

16:00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą uwielbienia

16:45 – Dzielenie w grupkach

17:30 – Podsumowanie, zakończenie

Opis warsztatów:

I. Warsztat: „Z głębokości śpiewam do Ciebie”

Chcę śpiewać psalmy, ale nie mam odwagi. Nie zawsze lubię swój głos. A chciałabym go polubić. Uwolnić. Otworzyć. Śpiewając pragnę odpoczywać przed Panem Bogiem i cieszyć się harmonią we wspólnocie. Albo po prostu: chcę wiedzieć, co robić, żebym śpiewała lepiej.
Jeśli to jest o Tobie – jeśli masz takie pragnienia – to zapraszamy na warsztaty. Będą psalmy, nowe pieśni, wskazówki techniczne i zabawy z głosem. Będą praktyczne porady o tym, jak śpiewać na liturgii.

Prowadzi: Maciej Małaj, absolwent Wrocławskiego Liturgicznego Studium Wokalnego. Wciąż doskonali swój warsztat, ale też kocha słuchać ludzi i uczyć ich śpiewu. Chętnie spędza czas na adoracji. Lubi podróże autostopowe, psychologię i języki obce. Śpiewa gdzie i kiedy tylko może, m.in. w zespole Pawła Bębenka.

II. Warsztat: „Kompozycje na Święta Bożego Narodzenia”

Rozpoczynamy Adwent i nasze myśli wędrują ku Świętom Bożego Narodzenia. Pomogą nam w tym wieńce i wianki świąteczne wykonane za pomocą różnych technik i materiałów.

Prowadzi: Elżbieta Filek, z wykształcenia ogrodnik, projektantka ogrodów, autor artykułów do czasopism Działkowiec i Mój Ogrodnik. Pracuje jako hortiterapeuta w Szpitalu Klinicznym im. J. Babińskiego w Krakowie.

Zapisy:

Szczegóły

Data:
2 grudnia
Kategoria Wydarzenie:

Dom Rekolekcyjny MBNP

Zamoyskiego 56
Kraków, Polska
+ Google Map