Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Spotkanie DN w Krakowie

1 października g. 09:30 17:30

Drogie Panie!!!

Zapraszamy na pierwsze po przerwie wakacyjnej spotkanie Dzielnych Niewiast w Krakowie. Zaczynamy o 9.30. Na warsztaty zapisujemy się przez formularz (dostępny pod opisem warsztatów). Na część popołudniową nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjść na godz. 14. 00 do klasztoru O. Redemptorystów przy ul Zamojskiego 56. Zapraszamy serdecznie:)

Plan spotkania

8:30 – Różaniec z rozważaniami z okazji pierwszej soboty miesiąca (dla chętnych)

9:30 – Rozpoczęcie, zawiązanie wspólnoty

10:00 – 12:30 – Warsztaty

13:00 – Obiad

14:00 – Eucharystia

15:00 – Konferencja

16:00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą uwielbienia

16:45 – Dzielenie w grupkach

17:30 – Podsumowanie, zakończenie

Opis warsztatów:

I. Warsztat: „Typy sylwetek” – warsztaty wizażu

Na warsztatach porozmawiamy o tym, ze każda nas jest przez Boga stworzona w sposób piękny i niepowtarzalny. Przyjrzymy się różnym typom sylwetek. Każda z uczestniczek dowie się jaki typ sylwetki posiada, jakie są jej atuty i jak stylizować swoje ubrania, żeby je podkreślać. Poznamy też proste zasady stylizacji i triki, dzięki którym noszone przez nas ubrania będą wyglądały lepiej, a nasza sylwetka nabierze lekkości. Zapraszam!

Prowadzi: Joanna Nagel – stylistka i kolorystka, pracująca z kobietami od kilku lat, współprowadząca rekolekcje dla kobiet „Córki Króla”. Obecnie prowadzi własną firmę „Boski Wizaż”. Szczęśliwa żona od 20 lat i mama sześcioro dzieci.

II Warsztat: Ciało jako dar” cz.2 – warsztaty choreoterapii

(można wziąć udział nawet bez udziału w cz. 1

Codzienna rzeczywistość, pęd życia sprawiają, że żyjemy w małym kontakcie nie tylko z naszymi emocjami, potrzebami, lecz często z naszymi ciałami. Tymczasem one nieustannie do nas mówią, upominają się na różne sposoby, byśmy je zauważyli i wysłuchali… Zapraszam Cię do uczestnictwa w warsztatach, podczas których będę Cię zachęcać do odkrywania, że Twoje ciało jest niezwykłym darem, jaki otrzymałaś od Boga. Stwórca wpisał w nie głęboki sens i znaczenie. Kiedy je odkrywamy, doświadczamy głębiej tożsamości, jaką mamy w Nim – stajemy się bardziej wolni i gotowi by służyć sobie nawzajem.

Prowadzi: Alicja Libura, która mówi o sobie: Je stem nauczycielem tańca współczesnego, lecz bliska jest mi również terapia tańcem i ruchem zakorzeniona w chrześcijańskiej antropologii. Od ponad dwudziestu lar uczę nie tylko warsztatu tańca, lecz prowadzę także autorskie warsztaty choreoterapii skoncentrowanej na poczuciu sensu i na wartościach. Moje poszukiwania w tej dziedzinie ujmuję w pracy doktąorskiej, którą piszę w ramach studiów w Szkole Doktorskiej na UPJP2 w Krakowie. Kończę również studium psychoterapii w nurcie terapii egzystencjalnej Viktora Frankla (logoterapia).

Zespół DN Kraków

ZAPISY:

Szczegóły

Data:
1 października
Godzina:
09:30 – 17:30
Kategoria Wydarzenie:

Dom Rekolekcyjny MBNP

Zamoyskiego 56
Kraków, Polska
+ Google Map