Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Spotkanie DN w Krakowie

4 lutego g. 09:30 17:30

Drogie Panie!!!

Zapraszamy na kolejne spotkanie Dzielnych Niewiast w Krakowie. Zaczynamy jak zwykle o 9.30. Na warsztaty zapisujemy się przez formularz (dostępny pod opisem warsztatów). Na część popołudniową nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjść na godz. 14. 00 do klasztoru O. Redemptorystów przy ul Zamojskiego 56. Zapraszamy serdecznie:)

Plan spotkania

8:30 – Różaniec z rozważaniami z okazji pierwszej soboty miesiąca (dla chętnych)

9:30 – Rozpoczęcie, zawiązanie wspólnoty

10:00 – 12:30 – Warsztaty

13:00 – Obiad

14:00 – Eucharystia

15:00 – Konferencja

16:00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą uwielbienia

16:45 – Dzielenie w grupkach

17:30 – Podsumowanie, zakończenie

Opis warsztatów:

I. Warsztat: Bibliodrama „Daj się poruszyć Słowu Bożemu”

Przyjdź na warsztat bibliodramy, gdzie pojawi się Słowo, ruch, kolor, dźwięk, drama, a co najważniejsze, doświadczenie spotkania z Bogiem, grupą i z własnym wnętrzem. Warsztatowe interakcje mogą zaowocować cennymi odkryciami i zaskoczyć Cię ważną refleksją nad własnym życiem.

Prowadzi:Ewa Fus-Kubacka doświadczona autorka i realizatorka programów socjoterapeutycznych dla dorosłych i młodzieży, trener profilaktyki z certyfikatem Polskiego Stowarzyszenia Psychologów Praktyków, trener „Szkoły dla Rodziców i Wychowawców”- rekomendacja na stronie www.ore.edu.pl . Asystent pastoralny w służbie medycznej i opiece społecznej. Mężatka, dwoje dzieci.

II. Warsztat: Warsztaty wizażu „Jak odkrywać swoje piękno?”

Odkrywanie własnego piękna to proces. Jako małe dziewczynki nie wątpimy w siebie, przebieramy się za księżniczki i całemu światu obwieszczamy, że jesteśmy piękne. Z czasem niestety to się zmienia. Patrzymy na siebie coraz bardziej krytycznie, by w końcu w ogóle przestać wierzyć w swoje piękno..

A przecież Bóg stworzył nas doskonale. Nic nam nie brakuje. Dlaczego zatem, często w to nie wierzymy i nie patrzymy na siebie z miłością i zachwytem, ale ze smutkiem, czy nawet niechęcią?

Prowadzi – Joanna Nagel – stylistka i kolorystka, pracująca z kobietami od kilku lat, współprowadząca rekolekcje dla kobiet „Córki Króla”. Obecnie prowadzi własną firmę „Boski Wizaż”. Szczęśliwa żona od 20 lat i mama 6 dzieci.”

Zapisy:

Szczegóły

Data:
4 lutego
Godzina:
09:30 – 17:30
Kategoria Wydarzenie:

Dom Rekolekcyjny MBNP

Zamoyskiego 56
Kraków, Polska
+ Google Map