Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie dla kobiet – Warszawa

16 września g. 09:00 17:30

Drogie Panie!

16 września ponownie spotkamy się, żeby cieszyć się swoją obecnością, wymieniać doświadczeniem, wspierać dobrym słowem i modlitwą, nawiązywać relacje i odkrywać jak pięknie stworzył nas Bóg.

Adres: Dom Sióstr Urszulanek – ul. Wiślana 2

PROGRAM

8.30-9.00 recepcja

9.00-9.30 wspólna modlitwa

9.30-12.30 warsztaty

12.30-13.15 przerwa obiadowa

13.30-14.00 adoracja Najświętszego Sakramentu (możliwość spowiedzi)

14.00-14.45 Eucharystia

14.45-15.00 przerwa kawowa

15.10-16.00 konferencja

16.00-16.30 dzielenie w grupach

16.30-17.00 ogłoszenia i zakończenie spotkania

WARSZTAT: CUD (Ciało – Umysł – Dusza)

Dlaczego powinnam wypełniać się dobrem? Jak świecić światłem Boga?

Warsztat powstał jako efekt ponad półtorarocznej współpracy grupy przyjaciółek.

Każda z nas jest inna, ale wszystkie uzupełniamy się idealnie. Tworzymy grupę kobiet, która towarzyszy sobie w trudach, mobilizujemy się do rozwoju i cieszymy się, gdy któraś z nas rozwija skrzydła.

Nasze wykształcenia pozwoliły na dostrzeżenie i głębsze zrozumienie w grupie jak ciało, umysł i duchowość potrafią się uzupełniać, wspierać i wzajemnie budować.

Pierwszy warsztat z cyklu CUD poświęcony będzie jakościom, które nas wypełniają.  Pokażemy jak te jakości wpływają na nasze samopoczucie, funkcjonowanie, podejmowane decyzje. Co za tym idzie, jak uzdalniają lub uniemożliwiają nam czynienie dobra i wybieranie trudu miłości.

Doświadczymy przyjemnego procesu powstawania więzi i wymiany dobra między ludźmi. Zobrazujemy naszą osobistą odpowiedzialność z to co wybieramy.

Pochylimy się nad tym skąd brać siłę i jak świecić, prawdziwie świecić JEGO światłem… jak stać się CUD-em o konkretnym imieniu i nazwisku, niepodrabialnym i wyjątkowym.

Zajęcia pełne dynamiki, humoru, doświadczeń, przykładów z życia, narzędzi do zabrania ze sobą na każdy dzień. Świetna atmosfera… GWARANTOWANA!

PROWADZĄ: Dorota Wiśniewska – Od 9 lat żona Piotra, mama 8 – letniego Feliksa i 6 – letniej Ani. Z wykształcenia, zawodowo i z pasji związana z pracą z ludźmi, zarówno w strukturach firm w działach HR jak również poza nimi. Poszukuje talentów, rozwija, motywuje i współtworzy przyjazne środowisko pracy. Najbliższa jest jej sfera bycia blisko człowieka, widzenia w nim tego co dobre i dmuchania w skrzydła. Posiada doświadczenie we współprowadzeniu warsztatów dla rodziców. Od ponad 17 lat jest we wspólnocie w kościele katolickim, gdzie doświadcza bycia na drodze do dojrzałej wiary. Największym owocem tego jest życie w przekonaniu, że Pan Bóg kocha ją taką, jaka jest.

Eliza Rudzińska-Ślusarczyk
Od 9 lat żona Bogumiła, mama 8-letniej Rozalki i 4-letniego Gabriela.
Z wykształcenia mgr inżynier nauk przyrodniczych, pedagog, manager kultury i instruktor tańca. Prowadzi od 15lat własną działalność managerską i artystyczną.
Ponad 25 lat działa jako tancerka, od 13 lat jako choreograf i prowadzący kilkunastu zespołów artystycznych. Za swoją szeroką działalność była wielokrotnie wyróżniania, otrzymałam m.in. dwukrotne Stypendium Prezesa Rady Ministrów.
Pasjonuje ją praca z człowiekiem, obserwacja jego indywidualnego, bardzo delikatnego i
unikalnego wewnętrznego świata, który za pomocą tańca i ruchu stara się wspierać, rozwijać i ukazywać. Obrazuje poprzez ruch schematy działania natury i interakcji działań społecznych.
Ogromną przyjemność sprawia jej dzielenie się tym z uczestnikami zajęć, które prowadzi, dzięki czemu zwiększają oni swoje kompetencje społeczne oraz osobistą samoświadomość.
Pomysł na taki przekaz powstał z połączenia praw fizyki, psychiki i interakcji międzyludzkich… Jest to efekt 20 letniej pracy z człowiekiem w sferze ciała. Swoje doświadczenie stawia na wiedzy zdobytej na pięciotygodniowym kursie Analizy Ruchu wg Rudolfa Labana oraz Metodzie Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne.
W projekcie CUD odpowiada za inspiracje oraz stronę fizyczną (cielesną, jak i odnoszącą się do praw natury).

Można też uczestniczyć tylko w części popołudniowej, na którą nie jest wymagane zgłoszenie.

Koszt udziału w całym spotkaniu: 60 zł (koszty organizacyjne, poczęstunek). Jeżeli finanse są przeszkodą we wzięciu udziału w spotkaniu, napisz do nas.

Prosimy o przyniesienie czegoś na wspólny stół:). Podczas przerw zapewniamy kawę, herbatę i wodę. Udział w warsztatach oznacza udział w całym spotkaniu. Zapisanie się na spotkanie oznacza akceptację Regulaminu (patrz „Regulamin spotkań”).

Czekamy na Ciebie:)