Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To wydarzenie minęło.

Spotkanie dla kobiet w Warszawie

11 grudnia 2021 g. 09:00 17:00

UWAGA: Spotkanie DN w grudniu zostało odwołane. Zapraszamy w styczniu 2022!

Już teraz zaplanuj dla siebie czas odpoczynku, rozwoju i modlitwy w bliskości z Bogiem, ale także w towarzystwie innych kobiet. Wierzymy, że dzielenie się życiowym doświadczeniem, radością i troskami w takim gronie i w takiej atmosferze sprawi, że spotkania „Dzielnych Niewiast” wpiszesz w swój kalendarz na stałe. Taki jest nasz cel! Jesteśmy po to, aby wspierać rozwój osobisty i duchowy każdej kobiety w zgodzie z Bożym planem dla niej.

Zapraszamy na spotkanie 11 grudnia. Z powodu wielu zapytań i próśb kierowanych do nas od uczestniczek spoza Warszawy i okolic, zdecydowaliśmy zorganizować WYŁĄCZNIE dla nich (uczestniczki spoza Warszawy i okolic) warsztaty ONLINE (na platformie zoom), które w Warszawie odbyły się we wrześniu. Pozostałe dwa warsztaty odbywają się stacjonarnie na dotychczasowych zasadach (udział w całym spotkaniu). Zapraszamy do zapisów!

Spotkanie odbędzie się w trybie stacjonarnym w parafii św. Klemensa Hofbauera przy ul. Karolkowej 49 w Warszawie. ZAPRASZAMY!

PROGRAM DNIA

8.30-9.00 recepcja

9.00-9.30 rozpoczęcie, zawiązanie wspólnoty, modlitwa

9.30-12.30 warsztaty (równocześnie)

12.30-13.30 obiad

13.30-14.30 – Adoracja Najświętszego Sakramentu + modlitwa uwielbienia (możliwość spowiedzi)

14.30- 15.30 – Eucharystia – o. Paweł Drobot CSsR

15.30 – 15.45 – Przerwa kawowa

15.45 -16.30 – Konferencja

16.30 – 17.00 – Dzielenie w grupach

17.00 – 17.30 – Podsumowanie dnia, modlitwa na zakończenia

WARSZTATY 1: Warsztaty ceramiczne

Podczas warsztatów ceramicznych będzie można zarazić się nową pasją, nauczyć się sztuki wyrobu przedmiotów z gliny, ale przede wszystkim zrelaksować się pracując manualnie. Podczas tych zajęć popracują nie tylko twoje ręce i palce, ale także wyobraźnia.

Będzie to jedynie pierwszy etap pracy z gliną i wyrobu przedmiotów, polegający na ich lepieniu. Przez następnych kilka dni wszystkie przedmioty będą się suszyły. Etap szkliwienia i wypalania będzie miał już miejsce w pracowni ceramicznej, ale wasze przedmioty będziecie mogły odebrać na kolejnym spotkaniu. Z powodu konieczności zakupu gliny i wypalenia w profesjonalnym piecu, koszt warsztatów jest wyższy i wynosi 45 zł.

Prowadzi: Elżbieta Doroszewska – szczęśliwa żona i mama trójki wspaniałych dzieci.  Na co dzień z radością zajmuje się ich wychowywaniem, z pasją wykonuję przedmioty ceramiczne, głównie użytkowe, a także prowadzi warsztaty ceramiczne dla dzieci. W wolnym czasie gra na flecie poprzecznym. Zapraszamy na stronę pracowni Mimezja: www.ceramikamimezja.pl

WARSZTAT 2: Szkolenie z zakresu przygotowania interesującego CV i Listu Motywacyjnego oraz przygotowania się do rozmowy rekrutacyjnej.

Moduł 1: Tworzenie dokumentów aplikacyjnych

 • Zasady pisania CV.
 • Jakie mamy rodzaje CV.
 • Zasady pisania listu motywacyjnego.
 • Najczęściej popełniane błędy w dokumentach aplikacyjnych.
 • Jak napisać aplikację, która wzbudzi zainteresowanie u pracodawcy?

Ćwiczenia praktyczne z zastosowaniem zdobytej wiedzy.

Moduł 2: Symulacja Rozmowy Kwalifikacyjnej.

 • Najczęstsze pytania, które padają na rozmowie kwalifikacyjnej.
 • Wywiad behawioralny – czym jest i jak się do niego przygotować?
 • Co dyskwalifikuje nas w oczach rekrutera?
 • Jakich informacji nie podawać podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

Trudne pytania i co na nie odpowiadać?

Podczas tych wrsztatów:

 • Dowiesz się jak pisać CV i LM, które zostaną zauważone przez rekruterów.
 • Zwiększysz responsywność na wysyłane dokumenty aplikacyjne.
 • Poznasz sztuczki, które wyróżnią Twoje CV wśród innych aplikacji.
 • Nauczysz się jak prezentować siebie i swoje doświadczenie podczas rozmów kwalifikacyjnych.
 • Nabędziesz praktyczną wiedzę, która zwiększy Twoje szanse na zdobycie pracy marzeń.

Prowadzi: Barbara Karska – Coach, Trener prowadzący swoją firmę „Wypłyń na głębię”. HR Manager z 18 letnim doświadczeniem pracy w polskich i międzynarodowych firmach w Polsce i w Londynie. Specjalizuje się w: coachingu kariery, programach rozwojowych, identyfikacji talentów, szkoleniach rozwijających kompetencje miękkie i sprzedażowe oraz przywództwo transformacyjne.

Jako trener sama tworzy warsztaty i je realizuje. Ma na swoim koncie ponad 500 godzin prowadzenia autorskich warsztatów. Jako Coach pracuje w ujęciu Chrześcijańskim będąc absolwentem Studium Coachingu przy Stowarzyszeniu Psychologów Chrześcijańskich. Prowadzi rozmowy rozwojowe z osobami, które poszukują odpowiedzi na pytania związane z budowaniem ścieżki życia oraz zawodowej opartej na samopoznaniu, potencjale, który włożył w nas Bóg, oraz silnych stron osobowości, a także…marzeń. Więcej na stronie: www.wyplynnaglebie.pl oraz na FB Barbara Karska – Coaching Chrześcijański oraz https://www.youtube.com/watch?v=VzHReq3w9WI

Warsztaty 3 ONLINE (tylko dla uczestniczek spoza Warszawy i okolic, które fizycznie nie mogą brać w nich udziału na miejscu): Kochaj bliźniego swego JAK SIEBIE SAMEGO

Jak pokochać SIEBIE? Czy to konieczne (?), czy nie wystarczy ćwiczyć się w miłości do INNYCH?

Czy akceptuję całą siebie?  Są we mnie takie aspekty osobowości, których nie lubię, których się wstydzę i czasami chciałabym je ukryć. Dają o sobie znać, gdy odczuwam stres. Czy one mają wpływ na miłość do bliźniego?

Co to jest CIEŃ i PERSONA. Spojrzymy na niechciane części naszej osobowości. Każda z nas została stworzona pełnią i do tej pełni dążymy. Celem jest miłość i akceptacja samego siebie, tak aby móc pokochać drugą osobę również z jej brakami i słabościami. Przyjrzymy się twojemu fałszywemu JA. Będziemy wspólnie  dążyć do tego abyś spojrzała na siebie w nowy sposób i zaakceptowała w sobie to, co jest Ci potrzebne do życia, nawet jeśli niechciane.

Prowadzi: Wioletta Wiśniewska – od ponad 30 lat przeżywa formację we wspólnocie Ruchu Światło Życie, od 22 lat wspólnie z mężem – Tomkiem. Mama dwójki dzieci: Marysi i Mateusza. Skończyła resocjalizację. Jest wychowawcą, pedagogiem, instruktorem komunikacji interpersonalnej, terapeutą, autorem programów profilaktycznych dla dzieci. Od 20 lat uczy wychowania do życia w rodzinie.

KOSZT: udział w warsztatach 2 i 3 – 30 zł (możliwy wyłącznie przy udziale w całym spotkaniu, patrz regulamin spotkań DN), obiad 25 zł, warsztatów ceramicznych 45 zł

NA CZĘŚĆ POPOŁUDNIOWĄ (OD 13.30) ZAPISY NIE SĄ WYMAGANE A UDZIAŁ W TEJ CZĘŚCI JEST BEZPŁATNY. Na spotkaniu zapewniamy kawę, herbatę, wodę.

Spotkanie zostało odwołane. Zapraszamy w styczniu 2022.

Parafia św. Klemensa Hofbauera

Karolkowa 49
Warszawa, mazowieckie Polska
+ Google Map