Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie dla kobiet. ONLINE

15 stycznia g. 09:00 14:00

Zapraszamy na spotkanie dla kobiet, którego program obejmuje warsztaty rozwojowe, konferencję i modlitwę.

Ze względu na bezpieczeństwo wszystkich znowu spotykamy się online. Plusem tego jest z pewnością możliwość udziału uczestniczek, które nie mogłyby być z nami stacjonarnie. Zobaczymy się na platformie Zoom.

PROGRAM SPOTKANIA:

9.00-9.15 rejestracja na platformie Zoom

9.15-9.30 wspólna modlitwa i przedstawienie prowadzących

9.30-12.30 warsztaty

12.30-13.00 przerwa

13.00-13.40 konferencja „Słowo Boże w Eucharystii” – o. Paweł Drobot CSsR

13.40-14.00 dzielenie w grupach

14.00 zakończenie i błogosławieństwo kapłana

WARSZTATY: ZOSTAŃ MEDIATOREM W SWOJEJ WŁASNEJ RODZINIE

Niezależnie od tego, czy zakładamy swoje rodziny, czy nie – żyjemy i wywodzimy się z jakiejś wspólnoty ludzi. Z doświadczenia wiemy, że relacje z bliskimi nie zawsze są łatwe. Członkowie rodziny często wdają w spory i w konflikty – czy to na tle spraw codziennych, czy na tle dużo „większych” kwestii.

Czasem Ty jesteś stroną konfliktu, ale czasem są to osoby trzecie, np. twoje rodzeństwo lub dzieci, lub twoje dzieci i mąż.

Polskie przysłowie mówi: „Nie dolewaj oliwy do ognia”.  Czy to dzisiaj wystarczy? Konflikty trzeba umieć nie tylko rozwiązywać, ale im zapobiegać, nic nie tracąc z twórczej energii wynikającej z dzielących nas różnic.

Na tym warsztacie nauczę Cię podstawowych umiejętności, które pozwolą Ci, ni mniej ni więcej, tylko działać jak mediator w swojej własnej rodzinie.

Pozytywne skutki odczujesz od razu.

Ogniem można się poparzyć, ale można na nim również ugotować obiad. Naucz się obsługiwać płomień! Skorzystaj z mojego wieloletniego doświadczenia jako managera, mentora kobiet biznesu, żony i matki częściowo już dorosłej młodzieży.

PROWADZI: Anna Saczuk – stały mediator sądowy, mediator przy Komisji Nadzoru Finansowego, mediator Międzynarodowego Centrum Mediacji, mediator przy Ministrze właściwym ds. Pracy i Polityki Społecznej, Sędzia Międzynarodowych Zawodów w Mediacji Gospodarczej przy ICC w Paryżu, wykładowca akademicki i trener, mentor dla kobiet biznesu.

Od początku kariery pracowała w środowisku międzynarodowym i wielokulturowym. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe w międzynarodowych korporacjach i administracji publicznej, w tym za granicą na stanowiskach kierowniczych. W Kościele Katolickim od momentu chrztu świętego, który przyjęła w wieku 18 lat. W małżeństwie od 22 lat, mama dwójki wspaniałych młodych ludzi – świeżo upieczonej studentki i przyszłorocznego maturzysty. Angażuje się w życie parafii Św. Anny w Wilanowie, gdzie śpiewa w chórze Sanctae Annae i odpowiada za Bractwo Adoracyjne. Jej pasją są języki obce, śpiew i rysunek.

UWAGA! Zgodnie z Regulaminem spotkań nie ma możliwości udziału tylko w warsztatach.

Koszt udziału: 30 zł