Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dzielne Niewiasty Wrocław

21 września 2019

Marguerite, Drzewo Daisy, Kwiat

Serdecznie zapraszamy na pierwsze powakacyjne spotkanie Dzielnych Niewiast we Wrocławiu. Czekamy na  wszystkie  Panie – to jest czas dla ciała i ducha każdej z nas!
Mile widziane Panie grające i śpiewające!
Parafia Ojców Redemptorystów – ul. Wittiga 10, na  Biskupinie.

Dzielne Niewiasty to cykliczne spotkania dla kobiet różnego wieku, stanu i zawodu, które mają na celu propagowanie harmonijnego i wielopłaszczyznowego rozwoju kobiety – duchowego, emocjonalnego, umysłowego i fizycznego, w oparciu o wartości chrześcijańskie.

PLAN SPOTKANIA:
• Część przedpołudniowa – warsztatowa:
od 8.30 – Recepcja  (prosimy o punktualne przybycie)
9.00 – Zawiązanie wspólnoty i powitanie
9.30 – 12.30  – Warsztaty – do wyboru:
1. Warsztat – Zdrowie od kuchni
2. Warsztat – Podróż w głąb siebie, czyli o prawdziwej tożsamości kobiety
(OPISY WARSZTATÓW – poniżej, FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – na dole strony)

12.30 – 13.30  – P r z e r w a / O b i a d

• Część popołudniowa – dla ducha:
od 14.00 :
Modlitwa uwielbienia|Msza Święta|P r z e r w a|Konferencja pt. „Stworzona z miłości i do miłości” |P r z e r w a| Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.30 – Dzielenie w grupach
18.00 – Podsumowanie dnia

Część popołudniowa – dla ducha  – tzn. od godz. 14.00 – jest otwarta dla wszystkich i nie wymaga zapisów.

Koszt uczestnictwa w całodniowym wydarzeniu:
30 zł – warsztat   |   20 zł – posiłek
W przerwach – zapewniamy napoje (herbata, kawa).
Ciasto / ciastka, paluszki, owoce lub inne przekąski – zachęcamy Panie do przyniesienia we własnym zakresie.

OPIS WARSZTATÓW
1. WARSZTAT – ZDROWIE OD KUCHNI
Drogie Panie! Zaczynamy cykl dietetyczny od rzeczy najważniejszej, czyli omówimy zasady żywieniowe i przetłumaczymy je na język praktyczny w kuchni. To pozwoli nam poznać, jakie produkty stosować i w jakich ilościach miar domowych: łyżka, szklanka, itp. Dbanie o swoje zdrowie rozpoczynamy od miejsca, gdzie przygotowujemy jedzenie, czyli od kuchni.

PROWADZĄCA WARSZTAT: Magdalena Szyszka-Barycka
Z wykształcenia dietetyk kliniczny. Na spotkaniach obala mity dotyczące żywności i sposobu odżywiania. Przekazuje wiedzę na temat zdrowych wzorców żywieniowych opartych na wytycznych i badaniach naukowych. Zachęca do zmian i pokazuje, jak je wprowadzać, aby osiągnąć sukces w stosowaniu zdrowych nawyków żywieniowych. Dzięki temu słuchacz dokonuje zdrowych wyborów w codziennym życiu, jednocześnie wciąż ciesząc się jedzeniem.Jej pasją są podróże, jedzenie i gotowanie. Uwielbia poznawać nowe miejsca i nowe smaki, które potem wprowadza do swojej kuchni. Wyznaje zasadę, że jedzenie jest radością, którą należy się dzielić.

2. WARSZTAT – PODRÓŻ W GŁĄB SIEBIE, CZYLI O PRAWDZIWEJ TOŻSAMOŚCI KOBIETY
Wiele kobiet boryka się z poczuciem winy, utratą kontroli nad swoim życiem czy poczuciem, że znajdują się w sytuacji bez wyjścia. Te warsztaty nie są o tym, jaka powinnaś być, ale o tym, jaka jesteś: stworzona do budowania ciepłych i bliskich relacji z ludźmi wokół ciebie. Jeśli w jakimkolwiek obszarze swojego życia odczuwasz bezsilność, frustrację czy złość, te warsztaty mogą stać się wspaniałą okazją do podróży w głąb siebie. Znajomość siebie jest bowiem fundamentem nie tylko wszelkich relacji, ale początkiem wielkiej przygody jaką jest życie. Ostatecznym zaś celem naszego życia jest miłość: nie ta teoretyczna, ale przyjęta i realizowana w praktyce. Serdecznie zapraszam do spotkania w gronie kobiet, gwarantuję dawkę bardzo praktycznej teorii!

PROWADZĄCA WARSZTAT: ILONA PHAN-TARASIUK
Psychoterapeutka (w trakcie certyfikacji), trener grup rozwojowych. Autorka bloga i programu szkoleniowego dla żon, coach, mediator. Od 11 lat szczęśliwa żona Jakuba, mama Marysi i Tymoteusza. Prowadzi gabinet psychologiczny dla kobiet i mężczyzn borykających się z trudnościami w relacjach małżeńskich, rodzinnych oraz z wszelkiego rodzaju zaburzeniami psychicznymi. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

UWAGA:
Ze względów logistycznych prosimy o zgłoszenia najpóźniej do 19 września (czwartek). O udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń z jednoczesnym dokonaniem wpłaty na konto podane w mailu potwierdzającym zapis. W przypadku, gdy opłata została dokonana, a uczestniczka zrezygnuje z udziału, poniesione koszty nie są zwracane. Prosimy o roztropne dokonywanie zapisów. W przypadku zbyt małej liczby uczestniczek zapisanych na dany warsztat – organizatorki powiadomią o odwołaniu tego warsztatu.

FORMULARZ  ZGŁOSZENIA  >  >  >  >  t u t a j
Regulamin spotkań  >  >  >  >   t u t a j 

 

Szczegóły

Data:
21 września 2019
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce

Parafia Matki Bożej Pocieszenia
ul. Wittiga 10
Wrocław, 51-628 Poland
+ Google Map