Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dzielne Niewiasty Wrocław 21.03.2020

21 marca 2020 g. 09:00 17:30

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Dzielnych Niewiast we Wrocławiu w marcu 2020 roku. Czekamy na  wszystkie  Panie – to jest czas wyjątkowy, przygotowany specjalnie dla każdej z was! To czas dla ciała i ducha każdej z was!

Mile widziane Panie śpiewające i grające na instrumentach!

Miejsce: Parafia Ojców Redemptorystów – ul. Wittiga 10, na Biskupinie.

Dzielne Niewiasty to cykliczne spotkania dla kobiet różnego wieku, stanu i zawodu, które mają na celu propagowanie harmonijnego i wielopłaszczyznowego rozwoju kobiety – duchowego, emocjonalnego, umysłowego i fizycznego, w oparciu o wartości chrześcijańskie.

PLAN SPOTKANIA:
• Część przedpołudniowa – warsztatowa:
od 8.30 – Recepcja  (prosimy o punktualne przybycie)
9.00 – Zawiązanie wspólnoty i powitanie
9.30 – 12.30  – Warsztat:
„BIOGRAFIA SZCZĘŚCIA. W POSZUKIWANIU SPOKOJU DUCHA”
(OPIS WARSZTATU – poniżej, FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – na dole strony)
12.30 – 13.20  – P r z e r w a / O b i a d
• Część popołudniowa – dla ducha:
od 13.30 :
Modlitwa uwielbienia|Msza Św. |P r z e r w a| Konferencja pt. „Serce zwrócone ku Bogu” |Adoracja Najświętszego Sakramentu |P r z e r w a|Dzielenie w grupach
17.15 – Podsumowanie dnia

Część popołudniowa – dla ducha  – tzn. od godz. 13.30 – jest otwarta dla wszystkich i nie wymaga zapisów.

Koszt uczestnictwa w całodniowym wydarzeniu:
30 zł – warsztat   |   20 zł – posiłek
W przerwach – zapewniamy napoje (herbata, kawa).
Ciasto / ciastka, paluszki, owoce lub inne przekąski – prosimy o przyniesienie we własnym zakresie.

OPIS WARSZTATÓW: „BIOGRAFIA SZCZĘŚCIA. W POSZUKIWANIU SPOKOJU DUCHA”
Niezależnie od tego, ile było w Twoim życiu trudnych chwil, przetrwałaś. Oznacza to, że umiesz się bronić, że istnieją obszary, w których czujesz się całkowicie sobą i u siebie, które dają Ci poczucie bezpieczeństwa. Może jest to sztuka, może przyroda, sport albo relacje z ludźmi. Poszukamy ich razem podczas naszego warsztatowego spotkania.
Stworzymy przestrzenną instalację i pracę plastyczną, będziemy pisać i rozmawiać.
Jeżeli możesz i chcesz, zabierz ze sobą pamiątkę, z którą wiążą się dobre wspomnienia, najlepiej z dzieciństwa lub wczesnej młodości, ulubiony koc lub chustę. Ubierz się w wygodny strój i miękkie obuwie.
Stworzysz swoją własną Biografię Szczęścia.

PROWADZĄCA WARSZTAT: DOROTA WROCZYŃSKA
Dziewica konsekrowana, lekarz, certyfikowany arteterapeuta Stowarzyszenia Arteterapeutów Polskich „Kajros”, słuchaczka Studiów Podyplomowych Psychoterapii na Papieskim Wydziale Teologicznym we Wrocławiu. Od ośmiu lat organizuje warsztaty rozwoju osobistego dla osób dorosłych. W pracy warsztatowej wykorzystuje m.in. improwizację ruchową i twórczość plastyczną. Odwołuje się do katolickiego poglądu na świat, Boga i człowieka. Czerpie inspiracje z baśni i legend różnych kultur, głęboko wierząc, że w każdej religii i kulturze można odnaleźć odblask naszego Stwórcy. Arteterapię uważa za środek pozwalający każdemu odkryć i wyzwolić swój niepowtarzalny potencjał oraz bezpiecznie wyrazić trudne emocje i doświadczenia.

UWAGA:
Ze względów logistycznych prosimy o zgłoszenia najpóźniej do 19 marca (czwartek). O udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń z jednoczesnym dokonaniem wpłaty na konto podane w mailu potwierdzającym zapis. W przypadku, gdy opłata została dokonana, a uczestniczka zrezygnuje z udziału, poniesione koszty nie są zwracane. Prosimy o roztropne dokonywanie zapisów. W przypadku zbyt małej liczby uczestniczek zapisanych na dany warsztat – organizatorki powiadomią o odwołaniu tego warsztatu.

FORMULARZ  ZGŁOSZENIA  >  >  >  >  t u t a j
Regulamin spotkań  >  >  >  >   t u t a j 

PODAJEMY NASZ AKTUALNY ADRES e-mail:    wroclaw.dn@gmail.com