Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dzielne Niewiasty Wrocław 18.01.2020

18 stycznia 2020 g. 09:00 18:00

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Dzielnych Niewiast we Wrocławiu w styczniu 2020 roku. Czekamy na  wszystkie  Panie – to jest czas wyjątkowy, przygotowany specjalnie dla każdej z was! To czas dla ciała i ducha każdej z was!

Mile widziane Panie grające na instrumentach i śpiewające!

Miejsce: Parafia Ojców Redemptorystów – ul. Wittiga 10, na Biskupinie.

Dzielne Niewiasty to cykliczne spotkania dla kobiet różnego wieku, stanu i zawodu, które mają na celu propagowanie harmonijnego i wielopłaszczyznowego rozwoju kobiety – duchowego, emocjonalnego, umysłowego i fizycznego, w oparciu o wartości chrześcijańskie.

PLAN SPOTKANIA:
• Część przedpołudniowa – warsztatowa:
od 8.30 – Recepcja  (prosimy o punktualne przybycie)
9.00 – Zawiązanie wspólnoty i powitanie
9.30 – 12.30  – Warsztat:
„Lwica i gołębica, czyli jak pogodzić męstwo z łagodnością w codziennym życiu”
(OPIS WARSZTATU – poniżej, FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – na dole strony)
12.30 – 13.30  – P r z e r w a / O b i a d
• Część popołudniowa – dla ducha:
od 14.00 :
Modlitwa uwielbienia|Msza Św. |P r z e r w a| Konferencja pt. „Piękne w Duchu Świętym” |Adoracja Najświętszego Sakramentu |P r z e r w a|
17.30 – Dzielenie w grupach
18.00 – Podsumowanie dnia

Część popołudniowa – dla ducha  – tzn. od godz. 14.00 – jest otwarta dla wszystkich i nie wymaga zapisów.

Koszt uczestnictwa w całodniowym wydarzeniu:
30 zł – warsztat   |   20 zł – posiłek
W przerwach – zapewniamy napoje (herbata, kawa).
Ciasto / ciastka, paluszki, owoce lub inne przekąski – prosimy o przyniesienie we własnym zakresie.

OPIS WARSZTATÓW
„Lwica i gołębica, czyli jak pogodzić męstwo z łagodnością w codziennym życiu”
Wiele kobiet boryka się z poczuciem winy, utratą kontroli nad swoim życiem czy poczuciem, że znajdują się w sytuacji bez wyjścia. Te warsztaty nie są o tym, jaka powinnaś być, ale o tym, jaka jesteś: stworzona do budowania ciepłych i bliskich relacji z ludźmi wokół ciebie. Jeśli w jakimkolwiek obszarze swojego życia odczuwasz bezsilność, frustrację czy złość, te warsztaty mogą stać się wspaniałą okazją do podróży wgłąb siebie. Znajomość siebie jest bowiem fundamentem nie tylko wszelkich relacji, ale początkiem wielkiej przygody jaką jest życie. Ostatecznym zaś celem naszego życia jest miłość: nie ta teoretyczna, ale przyjęta i realizowana w praktyce. Serdecznie zapraszamy do spotkania w gronie kobiet, gwarantujemy dawkę bardzo praktycznej teorii!!!

PROWADZĄCA WARSZTAT: Ilona Phan-Tarasiuk
Psychoterapeutka (w trakcie certyfikacji), trener grup rozwojowych, autorka bloga i programu szkoleniowego dla żon, coach, mediator, od 11 lat szczęśliwa żona Jakuba, mama Marysi i Tymoteusza, prowadzi Gabinet Psychoterapeutyczny dla kobiet i mężczyzn borykających się z trudnościami w relacjach małżeńskich, rodzinnych oraz z wszelkiego rodzaju zaburzeniami psychicznymi, swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

UWAGA:
Ze względów logistycznych prosimy o zgłoszenia najpóźniej do 16 stycznia (czwartek). O udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń z jednoczesnym dokonaniem wpłaty na konto podane w mailu potwierdzającym zapis. W przypadku, gdy opłata została dokonana, a uczestniczka zrezygnuje z udziału, poniesione koszty nie są zwracane. Prosimy o roztropne dokonywanie zapisów. W przypadku zbyt małej liczby uczestniczek zapisanych na dany warsztat – organizatorki powiadomią o odwołaniu tego warsztatu.

FORMULARZ  ZGŁOSZENIA  >  >  >  >  t u t a j
Regulamin spotkań  >  >  >  >   t u t a j 

PODAJEMY NASZ AKTUALNY ADRES e-mail:    wroclaw.dn@gmail.com

Parafia Matki Bożej Pocieszenia

ul. Wittiga 10
Wrocław, 51-628 Poland
+ Google Map