Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dzielne Niewiasty Wrocław 15.02.2020

15 lutego 2020 g. 09:00 17:30

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Dzielnych Niewiast we Wrocławiu w lutym 2020 roku. Czekamy na  wszystkie  Panie – to jest czas wyjątkowy, przygotowany specjalnie dla każdej z was! To czas dla ciała i ducha każdej z was!

Mile widziane Panie grające na instrumentach i śpiewające!

Miejsce: Parafia Ojców Redemptorystów – ul. Wittiga 10, na Biskupinie.

Dzielne Niewiasty to cykliczne spotkania dla kobiet różnego wieku, stanu i zawodu, które mają na celu propagowanie harmonijnego i wielopłaszczyznowego rozwoju kobiety – duchowego, emocjonalnego, umysłowego i fizycznego, w oparciu o wartości chrześcijańskie.

PLAN SPOTKANIA:
• Część przedpołudniowa – warsztatowa:
od 8.30 – Recepcja  (prosimy o punktualne przybycie)
9.00 – Zawiązanie wspólnoty i powitanie
9.30 – 12.30  – Warsztat:
„Przebaczenie – powrotem do radości”
(OPIS WARSZTATU – poniżej, FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – na dole strony)
12.30 – 13.20  – P r z e r w a / O b i a d
• Część popołudniowa – dla ducha:
od 13.30 :
Modlitwa uwielbienia|Msza Św. |P r z e r w a| Konferencja pt. „Jezus objawia twoją wartość” |Adoracja Najświętszego Sakramentu |P r z e r w a|Dzielenie w grupach
17.15 – Podsumowanie dnia

Część popołudniowa – dla ducha  – tzn. od godz. 13.30 – jest otwarta dla wszystkich i nie wymaga zapisów.

Koszt uczestnictwa w całodniowym wydarzeniu:
30 zł – warsztat   |   20 zł – posiłek
W przerwach – zapewniamy napoje (herbata, kawa).
Ciasto / ciastka, paluszki, owoce lub inne przekąski – prosimy o przyniesienie we własnym zakresie.

OPIS WARSZTATÓW:
Ciężkie doświadczenia, zranienia, trudne relacje. Ból, gniew, obawy, zmartwienia. Wszystko to usztywnia nasze funkcjonowanie odbierając nam radość życia i odsuwając od innych. Jak oczyścić ranę, jak dobrać odpowiedni opatrunek żeby ją wyleczyć? 
Drogie Dzielne Niewiasty! Spróbujemy razem pochylić się nad mechanizmem przebaczenia, które przywraca wewnętrzną równowagę i radość w relacjach.

PROWADZĄCA WARSZTAT: ANNA BANASZAK
Pedagog, doradca rodzinny, żona i matka 5 dzieci, od wielu lat pracuje w poradni, z młodzieżą i rodzinami. Razem z mężem prowadzi konferencje, warsztaty i rekolekcje o relacjach rodzinnych i wychowaniu.
Bardzo interesuje się tym, co przeżywa człowiek, także mały, czyli dziecko. Lubi podróżować, czytać książki, chodzić po górach, szukać ciszy, cieszyć się domem i bliskością z ludźmi.

UWAGA:
Ze względów logistycznych prosimy o zgłoszenia najpóźniej do 13 lutego (czwartek). O udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń z jednoczesnym dokonaniem wpłaty na konto podane w mailu potwierdzającym zapis. W przypadku, gdy opłata została dokonana, a uczestniczka zrezygnuje z udziału, poniesione koszty nie są zwracane. Prosimy o roztropne dokonywanie zapisów. W przypadku zbyt małej liczby uczestniczek zapisanych na dany warsztat – organizatorki powiadomią o odwołaniu tego warsztatu.

FORMULARZ  ZGŁOSZENIA  >  >  >  >  t u t a j
Regulamin spotkań  >  >  >  >   t u t a j 

PODAJEMY NASZ AKTUALNY ADRES e-mail:    wroclaw.dn@gmail.com