Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Dzielne Niewiasty Warszawa

26 września 2020 g. 09:00 18:00

Po czasie kwarantanny i przerwie wakacyjnej zapraszamy na spotkanie dla kobiet. Zaplanuj sobie ten weekend, aby spotkać się z sobą, Bogiem i innymi kobietami. Spotykamy się w Oratorium przy parafii św. Klemensa Hofbauera, ul. Karolkowa 49

PROGRAM SPOTKANIA

8:15 recepcja

9:00 Rozpoczęcie i zawiązanie wspólnoty (prosimy o punktualność)

9:30-12:30 warsztaty

12:30 obiad

13:30-14:15 Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą uwielbienia (możliwa spowiedź)

14:30-15:30 Eucharystia

16:15-17:00 konferencja „Duch, który stwarza.”

17:00-17:30 dzielenie w grupach

Podsumowanie dnia i modlitwa na zakończenie.

WARSZTATY: DZIELNA NIEWIASTA – WIĘCEJ NIŻ BIZNESWOMEN

Praca, nie tylko zawodowa, wykonywana zgodnie ze swoim powołaniem daje satysfakcję lecz również może być skuteczna i przynosić wymierne owoce. W tym zakręconym i nieprzewidywalnym świecie, w którym żyjemy, łatwo zgubić właściwy kierunek i popaść w wir nadrabiania bieżących spraw. Zatem warto sobie odpowiedzieć na pytanie – czy pracuję zgodnie ze swoim powołaniem? A jak się ma do tego miłosierdzie? Na to pytanie również odpowiemy sobie w czasie warsztatów.

Prowadzi: dr Jerzy Kołodziej

Konsultant z ponad 30 letnim doświadczeniem w biznesie. Posiada praktyczne umiejętności nawiązywania relacji z ludźmi reprezentującymi różne szczeble zarządzania oraz wieloletnią praktykę cochingu menedżerskiego dla wyższej kadry kierowniczej. Specjalizuje się w budowaniu zespołów, tworzeniu strategii, skutecznej realizacji dużych projektów oraz w rozwijaniu przedsięwzięć w środowiskach  międzynarodowych. Prowadząc negocjacje biznesowe w 30 krajach ma doświadczenie pracy w środowiskach wielokulturowych. Aktywny wykładowca akademicki. Między innymi koordynował całość przygotowań i przebiegu Światowych Dni Młodzieży w 2016 r. Społecznie prowadzi liczne zajęcia i spotkania dla różnych środowisk.

Zapisy na spotkanie:

https://forms.gle/TF3YTgZ6AWm9hpnNA

Podczas spotkania bardzo ważne jest dla nas bezpieczeństwo wszystkich osób uczestniczących w nim. Dlatego będziemy prosili o przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego (dystans, dezynfekcja rąk, maseczka w kontakcie z innymi).

Prosimy o przyniesienie dla siebie jakiejś przekąski lub kanapki, ponieważ ze względu na koronowirusa dostępne będą tylko napoje i obiad dla osób zamawiających.

Koszt spotkania: bez obiadu 30 zł, z obiadem 50 zł

Zapraszamy!