Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dzielne Niewiasty online

9 stycznia 2021 g. 10:00 16:00

Styczniowe spotkanie Dzielnych Niewiast odbędzie się on-line. Przygotowujemy je dla was razem ze środowiskami duszpasterstwa kobiet skupionymi wokół projektu DoPełniOna. Pierwsza część to konferencja, druga część warsztaty.

PROGRAM SPOTKANIA

10.00 -12.00 – Pieśń nad Pieśniami. Twoja historia – Projekt DoPełniOna (spotkanie bezpłatne on-line, uczestniczki otrzymają link do platformy zoom.us)

Zapraszamy Cię w niezwykłą podróż śladami miłosnej historii wszechczasów – miłości Boga do człowieka. Wsłuchamy się w najpiękniejszą spośród pieśni, o miłości Oblubieńca do Kościoła, o Jego miłości do Ciebie. Pragniemy, abyś odkryła, że Pieśń nad pieśniami to Twoja osobista historia, że jest to pieśń o Tobie.Jeśli brakuje Ci pewności bycia chcianą, kochaną, wykupioną i obdarowaną przez Boga…Jeśli poszukujesz źródeł swojej tożsamości, wartości i piękna…Jeśli chcesz uczynić fundamentem Swego życia bliską relację z Bogiem…Jeśli chcesz przejść przez życiową pustynię wsparta na Oblubieńcu…To wiedz, że chcemy Cię wspierać w tych pragnieniach i poszukiwaniach, abyś uwierzyła, że jesteś Kochana i weszła w pełnię Swego powołania.Zapraszamy Cię na spotkanie on-line ze studium biblijnym Pieśni nad pieśniami, świadectwem i wspólną modlitwą.

Prowadzą:
Agnieszka Kukier – Mężatka z 25 letnim stażem i matka trójki dzieci. Zaangażowana w służbę dla Kościoła ponad 20 lat. Doradca życia rodzinnego, dyplomowany counsellor SPCh, terapeuta, mgr filozofii chrześcijańskiej. Pomysłodawczyni projektu ENGADDI. Miłośniczka Słowa Bożego zafascynowana perspektywą pokoleń połączonych w wierze i służbie Bogu.
Monika Szymaszek – Pomysłodawczyni projektu Bogiem Silne. Jest absolwentką warszawskiego Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS na kierunku psychologia kliniczna. Jej pasją jest praca z dziećmi. Obecnie zawodowo zajmuje stanowisko managerskie. Po głębokim doświadczeniu nieograniczonej miłości Boga, w czasie jednej z konferencji chrześcijańskich, rozpoczęła swoją świadomą drogę za Jezusem. Rozwinęła swoje pasje i talenty, o których nie miała pojęcia. Szczególne miejsce w jej sercu zajęły kobiety, które zapragnęła wspierać.

12:00 – 14:00 Przerwa

14:00 – 16:30 – Warsztaty: Jak nieść Dobrą Nowinę kobietom (i mężczyznom) – o. Paweł Drobot CSsR (warsztaty na platformie zoom.us).

Celem warsztatów jest pomoc w jaki sposób docierać do ludzi zagubionych duchowo, aby pomóc im odkrywać wartość Ewangelii. Zostaną podane konkretne i proste metody ewangelizacji „w drodze”, czyli w codziennym życiu (rodzina, znajomi, praca). Uczestniczki warsztatów przekonają się, że każda kobieta posiada zdolności, aby wywierać wpływ na swoje otoczenie i kształtować postawę wiary wśród najbliższych osób.

jeżeli nie udało Ci się zapisać na konferencję, możesz ją oglądać na fanpage Spotkanie Kobiet „Dopełniona”.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!