Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dzielne Niewiasty online

13 marca 2021 g. 09:30 16:00

Spotkanie Dzielnych Niewiast w Warszawie w lutym odbędzie się on-line i zapraszamy na nie panie nie tylko z Warszawy. Tak naprawdę miejsce, w którym będziecie w czasie spotkania nie ma znaczenia:). To spotkanie dla kobiet różnego stanu i w różnym wieku. Wystarczy, że chcesz odkrywać swoją tożsamość i rozwijać relację z Bogiem.

PROGRAM SPOTKANIA

9.15 -9.30Logowanie uczestniczek na platformie Zoom

9.30 – 12.30 WARSZTATY – „Przypowieść o dziesięciu pannach, a moje codzienne sprawy”

12:00 – 14:00 Przerwa

14:00 – 16:30Konferencja „Duch, który umacnia”,

Opis warsztatów: Interpretacje tej przypowieści w ujęciu eschatologicznym najczęściej odnoszą się do Sadu Ostatecznego. Nierzadko te komentarze są odbierane abstrakcyjnie w odniesieniu do spraw ostatecznych. W czasie słuchania takiego przekazu można doznać uniesienia duchowego, by za chwilę powrócić do codziennych spraw. Gorzej, jak takie abstrakcyjne objaśnienie przypowieści potraktujemy jak niedościgły wzór, który może być źródłem frustracji – jestem do niczego, co niekiedy może nawet prowadzić do nerwicy. Biblia nie powinna być źródłem frustracji pod pozorem wspaniale brzmiących określeń i deklaracji, lecz realną pomocą w codziennym życiu dla tych, którzy są gotowi do słuchania („kto ma uszy, niechaj słucha”). Ta przypowieść zawiera wiele inspirujących i praktycznych wskazówek, które pozwolą zobaczyć naszą codzienność w nowym świetle bez utraty celu ostatecznego.

Prowadzący: dr Jerzy Kołodziej – konsultant z ponad 30 letnim doświadczeniem w biznesie. Posiada praktyczne umiejętności nawiązywania relacji z ludźmi reprezentującymi różne szczeble zarządzania oraz wieloletnią praktykę cochingu menedżerskiego dla wyższej kadry kierowniczej. Specjalizuje się w budowaniu zespołów, tworzeniu strategii, skutecznej realizacji dużych projektów oraz w rozwijaniu przedsięwzięć w środowiskach  międzynarodowych. Prowadząc negocjacje biznesowe w 30 krajach, ma doświadczenie pracy w środowiskach wielokulturowych. Aktywny wykładowca akademicki. Między innymi koordynował całość przygotowań i przebiegu Światowych Dni Młodzieży w 2016 r. Społecznie prowadzi liczne zajęcia i spotkania dla różnych środowisk.

Koszt udziału w warsztatach 25 zł, udział w konferencji jest bezpłatny.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!