Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Dzielne Niewiasty Kraków

1 lutego 2020 All day

Zapraszamy serdecznie na spotkanie Dzielnych Niewiast do Krakowa.

Spotkania Dzielnych Niewiast są otwarte dla pań każdego wieku i stanu.  Zapisy obowiązują tylko na warsztaty przedpołudniowe. Na część popołudniową od g. 14 można przyjść bez zapisów ( wejście przez furtę – ul. Zamojskiego 56).

Sobota 1 luty

Plan spotkania

Od 7.45 czynna jest recepcja

8:00 – Różaniec (w kaplicy klasztornej)

9:00 – Rozpoczęcie, nawiązanie wspólnoty

9.30 – 12.30 – Warsztaty

13.00 – Obiad

14.00 – Modlitwa uwielbienie

14.30 – Msza Święta

15.45 – Konferencja

16.45 – Adoracja Najświętszego Sakramentu. Możliwość spowiedzi, rozmowy

17.30 – Grupy dzielenia

18.00 – Podsumowanie

Tematy warsztatów:

I. Zdrowe odżywianie i aktywność fizyczna. 

Na warsztatach pragnę podzielić się z Wami moim światem – światem zdrowego odżywiania i sportu. Pragnę zaproponować Wam zmiany w stylu życia i odżywiania. Podczas warsztatu dowiecie się zatem, dlaczego warto się zdrowo odżywiać, jak na co dzień podejmować świadome decyzje żywieniowe oraz jak sprawić, że jedzenie będzie dla Was źródłem prawdziwej siły życiowej. Dowiecie się także, jak wyrobić w sobie nawyk zdrowego odżywiania. Będzie również trochę sportu – pokarzę Wam proste i skuteczne ćwiczenia przy użyciu krzesła.

Ps. Każda z uczestniczek warsztatu otrzyma tygodniową rozpiskę żywieniową:) Będzie to przykładowe menu o zaleceniach dla kobiet chcących zredukować masę ciała. Zwróćcie uwagę na kaloryczność posiłków oraz zdrowe i pyszne przepisy. Proponuję Wam, abyście zważyły się w niedzielę i od poniedziałku przeszły 7 dni wg tego menu.

Wykonajcie pomiar po tygodniu i zobaczycie, jakie to skuteczne:)

Prowadzi: Agata Pomarańska – dietetyk, trener personalny, specjalizuje się w poradach dietetycznych oraz ćwiczeniach fitness, założycielka Akademii Zdrowego Stylu Życia, gdzie na co dzień pracuje z osobami mającymi kłopoty w utrzymaniu prawidłowej wagi ciała, jak: nadwaga i otyłość oraz z osobami chcącymi zmienić niewłaściwe nawyki żywieniowe na prawidłowe. Celem jej pracy jest zmiana nie tylko sposobu żywienia, ale także sposobu myślenia o konsekwencjach stosowania nieodpowiedniej diety. W swojej pracy wdraża w życie wiedzę dietetyczną, sportową i psychologiczną łącząc ją z tradycyjną kuchnią i najnowszymi wytycznymi w odżywianiu wg Instytutu Żywności i Żywienia oraz informacjach dotyczących dietetyki popartych wiarygodnymi badaniami naukowymi.

 II. Udzielanie informacji zwrotnej.

Jak zadbaj o swoje terytorium w pracy i w rodzinie – dowiemy się na warsztatach. 

Prowadzi – dr Jerzy Kołodziej – wykładowca akademicki, konsultant z wieloletnią praktyką coachingu menedżerskiego i zarządzania projektami informatycznymi, negocjator. Specjalizuje się w budowaniu zespołów, tworzeniu strategii, rozwijaniu przedsięwzięć, także w skali międzynarodowej. Jak sam mówi o sobie, jego celem w spotkaniach z ludźmi jest odkrywanie ich naturalnego potencjału i towarzyszenie im w nowych wyzwaniach.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem spotkań>>>

Przejdź do formularza zgłoszeń>>>

 

Szczegóły

Data:
1 lutego
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:

Organizator

DN Kraków
Telefon:
788 459 662
Email:
krakow.dn@gmail.com

Kraków

Zamoyskiego 56
Kraków, Polska