Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Dzielne Niewiasty Kraków

7 marca 2020 Cały dzień

Zapraszamy serdecznie na spotkanie Dzielnych Niewiast do Krakowa.

Spotkania Dzielnych Niewiast są otwarte dla pań każdego wieku i stanu.  Zapisy obowiązują tylko na warsztaty przedpołudniowe. Na część popołudniową od g. 14 można przyjść bez zapisów ( wejście przez furtę – ul. Zamojskiego 56).

Sobota 7 marzec

Plan spotkania

Od 7.45 czynna jest recepcja

8:00 – Różaniec (w kaplicy klasztornej)

9:00 – Rozpoczęcie, nawiązanie wspólnoty

9.30 – 12.30 – Warsztaty

13.00 – Obiad

14.00 – Modlitwa uwielbienie

14.30 – Msza Święta

15.45 – Konferencja

16.45 – Adoracja Najświętszego Sakramentu. Możliwość spowiedzi, rozmowy

17.30 – Grupy dzielenia

18.00 – Podsumowanie

Tematy warsztatów:

I. Jak myśleć pozytywnie i nie ulegać negatywnym przekonaniom.

To co DZIŚ robisz i w jaki sposób myślisz, będzie jutro Twoim wspomnieniem. To jakie wspomnienia chcesz tworzyć zależy od Ciebie.

W czasie warsztatu Uczestniczki w drodze prezentacji, studium przypadku i ćwiczeń indywidualnych i grupowych będą poznawać sposoby pracy z przekonaniami, odkrywać swoje wartości, ćwiczyć jak destruktywne myślenie przekuwać w racjonalne zachowania.

Po zakończeniu warsztatu Uczestniczka będzie umiała:
– prawidłowo zidentyfikować swój styl myślenia, typ przekonania,

– zastosować jedno z narzędzi/model do pracy z przekonaniami,

– stworzyć listę nowych myśli, oczekiwanych emocji i działań

– utrzymać nową zmianę w oparciu o Kotwice NLP
Po zakończeniu warsztatu Uczestniczka nabędzie wiedzę nt.:
– wzorców i stylów myślenia,
– czym jest przekonanie,

jak przejąć kontrolę na sposobem myślenia.

Prowadzi: Ilona Baster – specjalista ds. polityki personalnej i informacji naukowo-technicznej, doradca zawodowy, coach, certyfikowany trener (CIPT-American Certification Institute) i asesor metody Assessment/Development Center. Absolwentka studiów podyplomowych „Akademia Profesjonalnego Coachingu” na Akademii WSB. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe zdobywane w kraju i w Londynie, związane m.in. z zarządzaniem, rekrutacją, doradztwem zawodowym i planowaniem kariery, prowadzeniem szkoleń, tworzeniem systemów oceny pracowniczej, motywacyjnych i kompetencyjnych, prowadzeniem procesu coachingowego.

Ze względu na ogromne zainteresowanie na te warsztaty nie ma już wolnych miejsc. W przyszłości będą one z pewnością powtórzone.

 II. Warsztaty wizażu.

Warsztaty wizażu, składające się z części teoretycznej i praktycznej, adresowane są do wszystkich kobiet pragnących nauczyć się, jak kreować własny wizerunek, korygować niedoskonałości natury i podkreślać swoje atuty. Podczas warsztatów dowiemy się między innymi, jaki rodzaj makijażu pasuje do naszego typu urody. Poznany również poprawne techniki wykonania makijażu z podziałem na poszczególne etapy. Będzie miał również miejsce pokaz makijażu na modelce „krok po kroku”. W dalszej części zrobimy przegląd naszych kosmetyczek – uczestniczki proszone są o przyniesienie ze sobą swoich kosmetyczek. Będzie czas na porady, odpowiedzi na pytania w zakresie makijażu oraz wizażu.

Prowadzi – Monika Stec – artystka interdyscyplinarna, absolwentka Liceum Sztuk Plastycznych w Tarnowie ze specjalnością- tkanina artystyczna, swobodnie poruszająca się w przestrzeni muzyki i sztuk plastycznych odnosząca sukcesy na skalę ogólnopolską i międzynarodową. Artystka koloru, emocji i piękna ludzkich twarzy. To właśnie kobiece twarze i nie tylko są dla niej nieskończonym źródłem inspiracji. Od 2013 roku działa pod nazwą STREFA ZMIAN MONIKA STEC, gdzie wraz z córką Emilią wykonują nietuzinkowe sesje wizerunkowe, stylizowane sesje zdjęciowe oraz oryginalne sesje biznesowe. Wszystko w wyjątkowy sposób.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem spotkań>>>

Przejdź do formularza zgłoszeń>>>

Szczegóły

Data:
7 marca
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:

Kraków

Zamoyskiego 56
Kraków, Polska