Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Dzielne Niewiasty Warszawa

14 września 2019

Zapraszamy na kolejny rok formacyjny i spotkania Dzielnych Niewiast w Warszawie z nowym opiekunem duchowym, o. Pawłem Drobotem CSsR, współzałożycielem dzieła i jego opiekunem od 2012 roku.

Poza tym będzie to przede wszystkim czas, który Bóg daje Ci na spotkanie z Nim – spotkanie Kobiety i Stwórcy,  Córki i Ojca, aby poznawać Jego obietnice i doświadczać ojcowskiej miłości. Pozwól sobie pobyć z Nim i mówić do Ciebie przez warsztaty, modlitwę, konferencję i przez drugiego człowieka. Ten czas przemienia, dlatego zapraszamy Cię na to spotkanie. Niezależnie od Twojego wieku i stanu.

Spotykamy się 14 września w sali Oratorium przy parafii św. Klemensa Hofbauera, ul. Karolkowa 49.

PROGRAM SPOTKANIA

 8.15 – recepcja

9.00 – Rozpoczęcie, zawiązanie wspólnoty (prosimy o punktualne przybycie na modlitwę i rozpoczęcie)

9.30 – 12.30 warsztaty

13.00 – 14.00 obiad

14.00 – 14.45 konferencja

15.00 – 15.30 modlitwa uwielbienia

15.30 – 16.15 Eucharystia – o. Paweł Drobot CSsR

16.15 – 17.00 Adoracja (w tym czasie możliwość spowiedzi lub rozmowy z kapłanem)

17.15 – 17.45 dzielenie w grupach

18.00 – 18.30 podsumowanie dnia, modlitwa na zakończenie

Warsztaty 1: BIBLIODRAMA

„Słowo Boże mnie porusza” – to główny motyw bibliodramy. Spotkanie z Bogiem poprzez Słowo, w którym ON jest obecny, będzie nas wewnętrznie ubogacać, a nawet przemieniać… Uczestniczki warsztatu będą też mogły spotkać się z postaciami i sytuacjami biblijnymi, identyfikować się z nimi…, obserwować…, konfrontować i poprzez to doświadczenie otrzymywać światło na własne wątki życia.

Zapraszam serdecznie!

Prowadzi: Ewa Fus-Kubacka – doświadczona autorka i realizatorka programów socjoterapeutycznych dla dorosłych i młodzieży, trener profilaktyki z certyfikatem Polskiego Stowarzyszenia Psychologów Praktyków, trener „Szkoły dla Rodziców i Wychowawców”- rekomendacja na stronie www.ore.edu.pl. Asystent pastoralny w służbie medycznej i opiece społecznej. Mężatka, dwoje dzieci.

Warsztaty 2: POTRZEBA CZY ZACHCIANKA?

Jak często tworząc „listę zakupów” wrzucamy zachcianki do jednego worka z potrzebami mówiąc: muszę to kupić. Jakie konsekwencje dla naszego portfela mogą wyniknąć z podążania za zachciankami? Czego możemy spodziewać się, kiedy umiemy rozpoznawać potrzeby i je realizować?
Zapraszam na warsztat o zarządzaniu finansami osobistymi i rodzinnymi, podczas którego poznamy i zastosujemy zasady Bożej ekonomii w kwestii wydawania pieniędzy, zdefiniujemy swoje potrzeby finansowe, wypracujemy pomysły na oszczędności i nauczymy się wykorzystywać dostępne narzędzia ekonomiczne, aby być na finansowym plusie.

 

Prowadzi: Elżbieta Wrotek

Absolwentka Politechniki Warszawskiej wydziałów: Inżynierii Lądowej oraz Szkoły Biznesu. Pracowała zawodowo jako inżynier budownictwa drogowego, konsultant w banku inwestycyjnym oraz asystentka prezesa w firmie handlowej. Obecnie jest trenerem rozwoju osobistego posługującym się Kompasem Kariery Crown, napisała książkę pt. „Pułapki na drodze do wolności finansowej”.

Od 1988 r. żona Mirosława. Mama kilkunastoletnich bliźniaków. Wraz z mężem związani z Ruchem Światło-Życie, członkowie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka, służą małżeństwom w Domowym Kościele, gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie, między innymi organizując i prowadząc rekolekcje dla małżeństw na temat „Jedność małżeńska a finanse” oraz „Finanse po Bożemu”. Są liderami i wykładowcami Edukacji Finansowej Crown. Prowadzą kursy finansowe Crown oraz kursy dla narzeczonych „Radość i Nadzieja”. Prowadzą spotkania biblijne z cyklu „Boże rozwiązania” oraz wykłady dla rodziców na temat: „Jak wychowywać dzieci do odpowiedzialności finansowej”. Piszą artykuły do kwartalnika „List DK”. Po warsztatach będzie można nabyć książki jej autorstwa: „Pułapki na drodze do wolności finansowej” oraz „Jedność małżeńska a finanse”.

Zapisy na warsztaty są obowiązkowe.

Zapisy na warsztaty „Potrzeba czy zachcianka” zostały już zamknięte.

PRZEJDŹ DO FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO>>> 

Zapewniamy kawę, herbatę, wodę. Sałatki, ciastka i owoce przynosimy we własnym zakresie. Stawiamy na zdrowe i smaczne jedzenie, ale lubimy też zjeść coś słodkiego:).

Koszt udziału w warsztatach 30 zł. Koszt posiłku 20 zł. Jeżeli Twoja sytuacja jest przeszkodą w udziale w warsztatach, napisz na adres: dn.warszawa@gmail.com. To nie może być przeszkodą w spotkaniu z nami i z Bogiem:).

 

ZGŁOSZENIA Z POSIŁKIEM PRZYJMUJEMY DO 12.09 (włącznie).

ZGŁOSZENIA NA WARSZTATY – ZAPISANIE SIĘ NIE GWARANTUJE MIEJSCA W GRUPIE WARSZTATOWEJ. LICZY SIĘ KOLEJNOŚĆ WPŁAT (POTWIERDZENIE UDZIAŁU).

Prosimy nie zgłaszać się na ostatnią chwilę. Praca przy zgłoszeniach, zamawianiu posiłków wymaga czasu i jest dodatkowym zajęciem koordynatorki spotkań. Prosimy o przemyślaną decyzję. Zwrot wpłaty jest możliwy w przypadkach losowych. Starajmy się, aby wyjątki nie stawały się regułą.

Na część popołudniową od godz. 14.00 nie trzeba się zapisywać.

Udział w warsztatach oznacza udział w obu częściach spotkania. Zapoznaj się z Regulaminem spotkań

Zapraszamy!

Szczegóły

Data:
14 września 2019
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

DN Warszawa

Miejsce

Parafia św. Klemensa Hofbauera
Karolkowa 49
Warszawa, mazowieckie Polska
+ Google Map