Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dzielne Niewiasty Warszawa

18 stycznia 2020 g. 09:00 18:00

Zapraszamy na pierwsze spotkanie dla kobiet w 2020 roku. Będziemy na nim odkrywać swoje powołanie i misję kobiety, pochodzące od Boga, ale także odkrywać siebie – to, jakimi On nas stworzył.

Przede wszystkim będzie to czas, który Bóg daje Ci na spotkanie z Nim – spotkanie Kobiety i Stwórcy,  Córki i Ojca, aby poznawać Jego obietnice i doświadczać ojcowskiej miłości. Pozwól sobie pobyć z Nim i mówić do Ciebie przez warsztaty, modlitwę, konferencję i przez drugiego człowieka. Ten czas przemienia, dlatego zapraszamy Cię na to spotkanie. Niezależnie od Twojego wieku i stanu.

Spotykamy się 18 stycznia w sali Oratorium przy parafii św. Klemensa Hofbauera, ul. Karolkowa 49.

PROGRAM SPOTKANIA

 8.15 – recepcja

9.00 – Rozpoczęcie, zawiązanie wspólnoty (prosimy o punktualne przybycie na modlitwę i rozpoczęcie)

9.30 – 12.30 warsztaty

12.30 obiad

13.30 – 14.15 Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą uwielbienia (możliwa spowiedź)

14.30 – 15.30 Eucharystia – o. Paweł Drobot CSsR

16.15 – 17.00 konferencja: „Uzdrowienie ze zranionych wspomnień”

17.00 – 17.30 dzielenie w grupach

podsumowanie dnia, modlitwa na zakończenie

Warsztaty 1: WYBOJE NA DRODZE – CZYLI CZYM JEST KONFLIKT?

Czym jest konflikt, jakie są jego rodzaje i sposoby wykorzystania go dla zdobycia nowych umiejętności? Czy zawsze unikać konfliktów czy może nauczyć się je rozwiązywać?

Wiedzę i umiejętności uczestniczki warsztatów będą zdobywały na dwóch spotkaniach warsztatowych. Nieobecność na jednym nie wyklucza udziału w drugim (22 lutego):).

Prowadzi: Sylwia Diłanian – pedagog, familiolog, psychoedukator. Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Pedagogiki Specjalnej Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie oraz studia podyplomowe Nauk o Rodzinie i Pedagogiki Opiekuńczo-Wychowawczej. Posiada wiele lat doświadczenia w pracy z dziećmi i młodzieżą w szkołach różnego poziomu nauczania oraz wieloletnie doświadczenie bycia trenerem Warsztatów Umiejętności Wychowawczych. Prowadzi wiele szkoleń dla instytucji i placówek oświatowych, dla rodziców i rad pedagogicznych, nauki dla narzeczonych oraz terapię i rekolekcje dla małżeństw. Jest członkiem Ruchu Światło-Życie. Prywatnie – szczęśliwa żona i mama trojga dzieci.

WARSZTATY 2: ODNALEŹĆ SIEBIE W SOBIE – O AUTENTYCZNOŚCI – na te warsztaty jest już tylko lista rezerwowa

Serdecznie zapraszamy na kreatywny, twórczy i przyjemny, a zarazem głęboko poruszający warsztat na temat autentyczności. Na zajęciach uczestniczki wykonają prace manualne, które później omówimy i podzielimy się refleksjami. Będziemy pracować techniką z maskami, która pomoże nam dotknąć tematu prawdziwego i fałszywego ja w sobie. 
Nie są wymagane umiejętności plastyczne.

Prowadzi: Iga Glapińska –  psychoterapeuta humanistyczny, absolwentka studium poradnictwa psychologicznego Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich i szkoleń arteterapeutycznych. Prowadzi grupy „Wreszcie żyć -12 kroków ku dojrzałości” oraz warsztaty i wykłady rozwojowe dla środowisk chrześcijańskich. Fascynuje się towarzyszeniem ludziom w kształtowaniu dojrzałej osobowości.
W Warszawie jest związana z Jezuicką Fundacją Pomocy Psychologicznej i Duchowej Inigo.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY>>>

Zapisy na warsztaty są obowiązkowe.

Zapewniamy kawę, herbatę, wodę. Sałatki, ciastka i owoce przynosimy we własnym zakresie. Stawiamy na zdrowe i smaczne jedzenie, ale lubimy też zjeść coś słodkiego:).

Koszt udziału w warsztatach 30 zł. Koszt posiłku 20 zł. Jeżeli Twoja sytuacja jest przeszkodą w udziale w warsztatach, napisz na adres: dn.warszawa@gmail.com. To nie może być przeszkodą w spotkaniu z nami i z Bogiem:).

ZGŁOSZENIA Z POSIŁKIEM PRZYJMUJEMY DO 17.01 (włącznie).

ZGŁOSZENIA NA WARSZTATY – ZAPISANIE SIĘ NIE GWARANTUJE MIEJSCA W GRUPIE WARSZTATOWEJ. LICZY SIĘ KOLEJNOŚĆ WPŁAT (POTWIERDZENIE UDZIAŁU).

Prosimy nie zgłaszać się na ostatnią chwilę. Praca przy zgłoszeniach, zamawianiu posiłków wymaga czasu i jest dodatkowym zajęciem koordynatorki spotkań. Prosimy o przemyślaną decyzję. Zwrot wpłaty jest możliwy w przypadkach losowych. Starajmy się, aby wyjątki nie stawały się regułą.

Na część popołudniową od godz. 13.30 nie trzeba się zapisywać.

Udział w warsztatach oznacza udział w obu częściach spotkania. Zapoznaj się z Regulaminem spotkań

Zapraszamy!

Szczegóły

Data:
18 stycznia
Czas:
09:00 – 18:00
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Parafia św. Klemensa Hofbauera

Karolkowa 49
Warszawa, mazowieckie Polska
+ Google Map