Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Dzielne Niewiasty Warszawa

Listopad 16 g. 09:00 - 18:00

Zapraszamy na listopadowe spotkanie dla kobiet, na którym będziemy odkrywać swoje powołanie i misję kobiety, pochodzące od Boga, ale także odkrywać siebie – to, jakimi On nas stworzył.

Przede wszystkim będzie to czas, który Bóg daje Ci na spotkanie z Nim – spotkanie Kobiety i Stwórcy,  Córki i Ojca, aby poznawać Jego obietnice i doświadczać ojcowskiej miłości. Pozwól sobie pobyć z Nim i mówić do Ciebie przez warsztaty, modlitwę, konferencję i przez drugiego człowieka. Ten czas przemienia, dlatego zapraszamy Cię na to spotkanie. Niezależnie od Twojego wieku i stanu.

Spotykamy się 16 listopada w sali Oratorium przy parafii św. Klemensa Hofbauera, ul. Karolkowa 49.

PROGRAM SPOTKANIA

 8.15 – recepcja

9.00 – Rozpoczęcie, zawiązanie wspólnoty (prosimy o punktualne przybycie na modlitwę i rozpoczęcie)

9.30 – 12.30 warsztaty

12.30 obiad

13.30 – 14.15 Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą uwielbienia (możliwa spowiedź)

14.30 – 15.30 Eucharystia – o. Łukasz Baran CSsR

16.15 – 17.00 konferencja: „Uzdrowienie ze zranionych uczuć”

17.00 – 17.30 dzielenie w grupach

podsumowanie dnia, modlitwa na zakończenie

Warsztaty 1: KIM JESTEM-SKĄD POCHODZĘ-DOKĄD ZMIERZAM?

Temat pomagający zobaczyć w którym miejscu życia jestem, jakie mam zasoby, co robię ze swoim życiem, co owocuje, co powinnam zmienić i na czym warto się dalej skoncentrować w wyborach, działaniach i pragnieniach. Metoda: rysunek z kolażem.
Nie są wymagane umiejętności plastyczne.

Prowadzi: Iga Glapińska – psychoterapeuta humanistyczny, absolwentka studium poradnictwa psychologicznego Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich i szkoleń arteterapeutycznych. Prowadzi grupy „Wreszcie żyć -12 kroków ku dojrzałości” oraz warsztaty i wykłady rozwojowe dla środowisk chrześcijańskich. Fascynuje się towarzyszeniem ludziom w kształtowaniu dojrzałej osobowości. W Warszawie jest związana z Jezuicką Fundacją Pomocy Psychologicznej i Duchowej Inigo.

Warsztaty 2: PRACOWAĆ CZY ZARABIAĆ?

Czy zdarza się, że narzekam na pracę zawodową i obowiązki domowe? Jestem przepracowana, zmęczona, praca nie daje mi satysfakcji. Chciałabym uciec od codzienności. A może uwielbiam swoją pracę i nie mogę się od niej oderwać; jest moją pasją lub ucieczką od innych życiowych obowiązków. Może poszukuję pracy, jestem bezrobotna i tęsknię za pracą zawodową.

Czy znam Bożą perspektywę na pracę? Czy wiem do jakiej pracy stworzył mnie Bóg?

Zapraszam na warsztat na temat pracy i zarabiania pieniędzy, podczas którego poznamy Bożą perspektywę na pracę i chrześcijańskie narzędzie edukacyjne pomocne w rozpoznaniu powołania i poszukiwaniu właściwej pracy.

Podczas warsztatu będzie można zakupić książki mojego autorstwa: „Pułapki na drodze do wolności finansowej” oraz „Jedność małżeńska a finanse”

Prowadzi: Ela Wrotek

Od 1988 roku żona Mirosława, mama kilkunastoletnich bliźniaków. Wraz z mężem związana z Ruchem Światło-Życie, członek Krucjaty Wyzwolenia Człowieka, służy małżeństwom w Domowym Kościele, m.in. organizując i prowadząc rekolekcje dla małżeństw na temat finansów. Z mężem są liderami i wykładowcami Edukacji Finansowej Crown. Prowadzą kursy finansowe Crown oraz kursy dla narzeczonych „Radość i Nadzieja”. Prowadzą spotkania biblijne z cyklu „Boże rozwiązania” oraz wykłady dla rodziców na temat: „Jak wychowywać dzieci do odpowiedzialności finansowej”. Piszą artykuły do kwartalnika „List DK”.

Elżbieta jest absolwentką Politechniki Warszawskiej wydziałów: Inżynierii Lądowej oraz Szkoły Biznesu. Obecnie jest trenerem rozwoju osobistego posługującym się Kompasem Kariery Crown, napisała książkę pt. Pułapki na drodze do wolności finansowej”.

Zapisy na warsztaty są obowiązkowe.

Zapisy na warsztaty zakończone.

 Zapewniamy kawę, herbatę, wodę. Sałatki, ciastka i owoce przynosimy we własnym zakresie. Stawiamy na zdrowe i smaczne jedzenie, ale lubimy też zjeść coś słodkiego:).

Koszt udziału w warsztatach 30 zł. Koszt posiłku 20 zł. Jeżeli Twoja sytuacja jest przeszkodą w udziale w warsztatach, napisz na adres: dn.warszawa@gmail.com. To nie może być przeszkodą w spotkaniu z nami i z Bogiem:).

ZGŁOSZENIA Z POSIŁKIEM PRZYJMUJEMY DO 15.11 (włącznie).

ZGŁOSZENIA NA WARSZTATY – ZAPISANIE SIĘ NIE GWARANTUJE MIEJSCA W GRUPIE WARSZTATOWEJ. LICZY SIĘ KOLEJNOŚĆ WPŁAT (POTWIERDZENIE UDZIAŁU).

Prosimy nie zgłaszać się na ostatnią chwilę. Praca przy zgłoszeniach, zamawianiu posiłków wymaga czasu i jest dodatkowym zajęciem koordynatorki spotkań. Prosimy o przemyślaną decyzję. Zwrot wpłaty jest możliwy w przypadkach losowych. Starajmy się, aby wyjątki nie stawały się regułą.

Na część popołudniową od godz. 13.30 nie trzeba się zapisywać.

Udział w warsztatach oznacza udział w obu częściach spotkania. Zapoznaj się z Regulaminem spotkań

Zapraszamy!

Szczegóły

Data:
Listopad 16
Czas:
09:00 - 18:00
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce

Parafia św. Klemensa Hofbauera
Karolkowa 49
Warszawa, mazowieckie Polska
+ Google Map