Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Bądź kobietą pasji i wizji. Rekolekcje dla kobiet.

26 lutego 2022 g. 09:30 27 lutego 2022 g. 14:00

Bądź kobietą pasji i wizji

od studni do pałacu”

Gdzie nie ma wizji tam ginie lud” Prz 29,18

PROWADZI: IRENA NEUMUELER

  • Jakie masz pasje?
  • Czy żyjesz tak jak chcesz żyć? A może nie wiesz jak chcesz zyć?
  • Czy masz wizję dla swego życia?
  • Czy odkryłaś Boży zamysł dla swego życia?
  • Co przeszkadza Ci w realizacji twojej misji?

  • Rekolekcje „Bądź kobietą pasji i wizji”, pozwolą Ci na poznawanie siebie w kontekście Twojego procesu przemiany, rozwoju i Bożej wizji dla Twego życia. Chcemy odkrywać swoje pasje i nauczyć się żyć zgodnie z nimi, a na ich podstawie odkryć i zbudować wizję dla swego życia. W ten sposób wejść w swoje przeznaczenie, by realizować swoją misję.
  • Nauczymy się szacunku do procesu, chcąc zrozumieć dlaczego czasami trwa on dłużej niż byśmy chciały. Poznamy swoje ograniczenia, lęki, złe przekonania i nawyki, które nas zatrzymują na drodze powołania i spełnienia.
  • Na podstawia biblijnych postaci, a szczególnie Józefa sprzedanego przez braci, powiemy o jego drodze „od studni do pałacu”, od poniżenia i odrzucenia do wypełnienia proroczej wizji. Powiemy jak dojść do miejsca naszego przeznaczenia i osiągnąć cele wyznaczone nam przez Boga.
  • Nauczymy się budować wizję i strategię działania, ustanawiając cele i wykorzystując swoje talenty – księga Przysłów 29,18.
  • Zapraszamy kobiety, które chcą żyć w mocy Bożej, zgodnie z proroczą wizją dla swego życia, doświadczyć głębi Ducha, w którym jest zwycięstwo, moc i spełnienie.

Irena Neumueler – z wykształcenia teolog i nauczyciel, z doświadczenia doradca chrześcijański i trener rozwoju osobistego. Od wielu lat z wielką pasją towarzyszy kobietom w odkrywaniu ich piękna i głębi ducha. Zainspirowana kobietami w biblii pomaga odkryć kobietom ich tożsamość i misję, wartość i godność. W tym celu prowadzi rekolekcje, wykłady, warsztaty, sesje tematyczne z obszaru psychoedukacji i duchowości. W czerwcu 2005 r. zainicjowała w Trójmieście spotkania dla kobiet pod nazwą Status Feminae.

Miejsce:

Dom Rekolekcyjny Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie, ul. Zamoyskiego 56.

Rozpoczęcie rekolekcji – sobota 26. II. 22 godz. 9.30; zakończenie w niedzielę 27. II. 22 ok. godz. 14.00.

Koszt: 180 zł osoby dochodzące (cena zawiera: obiad i kolację w sobotę, kawiarenkę, koszty organizacyjne) oraz 250 zł osoby z noclegiem w domu rekolekcyjnym (cena zawiera: nocleg ze śniadaniem, obiad i kolację w sobotę, kawiarenkę oraz koszty organizacyjne). .

Istnieje możliwość zamówienia obiadu w niedzielę z dodatkową opłatą (30 zł)

Zapisy:

Dziękujemy za zgłoszenie na rekolekcje:)