Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Dzielne Niewiasty Wrocław

Kwiecień 13

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Dzielnych Niewiast we Wrocławiu. Czekamy na wszystkie Panie – to jest czas dla ciała i ducha każdej z nas! Mile widziane Panie śpiewające i grające.
Parafia Ojców Redemptorystów – ul. Wittiga 10, na  Biskupinie.

Dzielne Niewiasty to cykliczne spotkania dla kobiet różnego wieku, stanu i zawodu, które mają na celu propagowanie harmonijnego i wielopłaszczyznowego rozwoju kobiety – duchowego, emocjonalnego, umysłowego i fizycznego, w oparciu o wartości chrześcijańskie.

PLAN SPOTKANIA:
 Część przedpołudniowa – warsztatowa:
od 8.30 – Recepcja  (prosimy o punktualne przybycie)
9.00 – Zawiązanie wspólnoty i powitanie
9.30 – 12.30  
– Warsztaty  do wyboru
1. Warsztat „Finanse wg Bożych zasad” – część 1.
2. Warsztat stylizacyjny „Niech zwycięży sukienka!”
3. Warsztat florystyczny „Wielkanocne cuda i cudeńka”

(OPISY WARSZTATÓW – poniżej, FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – na dole strony)

12.30 – 13.30  – P r z e r w a / O b i a d

 Część popołudniowa – dla ducha:
od 14.00 :
Modlitwa uwielbienia|Msza Święta|P r z e r w a|Konferencja pt. „Najpiękniejsza relacja. Wiara” |P r z e r w a| Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.30 – Dzielenie w grupach
18.00 – Podsumowanie dnia

Koszt uczestnictwa w całodniowym wydarzeniu:
30 zł – warsztat   |   20 zł – posiłek
W przerwach – zapewniamy napoje (herbata, kawa).
Ciasto / ciastka, paluszki, owoce lub inne przekąski – zachęcamy Panie do przyniesienia we własnym zakresie.

Część popołudniowa – dla ducha tzn. od godz. 14.00 – jest otwarta dla wszystkich i nie wymaga zapisów.

OPIS WARSZTATÓW

1. WARSZTAT – FINANSE wg BOŻYCH ZASAD – część 1.
Pan Bóg jest zainteresowany tym, co robisz z pieniędzmi, bo doskonale wie, że gdzie jest twój skarb, tam będzie twoje serce. Warto poznać Boże zasady dotyczące spraw finansowych i uwzględnić je w codziennym życiu – zarówno swojej rodziny, jak i swojej firmy. Zapewniam, że te Boże prawidła wprowadzą poczucie zadowolenia i wolności oraz ład w trudną sferę zarządzania finansami. Zapraszam na spotkanie.

PROWADZĄCA WARSZTAT: Aneta Wojtasiewicz
Absolwentka Politechniki Wrocławskiej (Wydział Podstawowych Problemów Techniki) oraz studiów podyplomowych MBA na Politechnice Warszawskiej. Ma doświadczenie w marketingu usług finansowych. Ukończyła kurs ”Biblia o Finansach”. Związana ze wspólnotą odnowy wiary w Duchu Świętym „Michael”.

2. WARSZTAT STYLIZACYJNY „Niech zwycięży sukienka!”
Wiosna rozbiera cię z ciepłych okryć?  Niech to będzie okazja, by zrobić przegląd  własnej szafy. Zachęcę cię do jej odchudzenia. Jak? Podpowiem kryteria wyboru.
A co zrobić, by nie gonić za modą, za to mieć swój styl? Który podkreśla najpiękniejsze atuty i daje  poczucie wyjątkowości? Pomoże ci w tym mój autorski przegląd stylów. Powiem też o modzie kobiecej innych kultur.
Będzie kameralnie, ultra kobieco, z solidnym kawałkiem wiedzy modowej. Bądź piękna! Bądź sobą!

PROWADZĄCA WARSZTAT: Marzena Jagielska
Absolwentka Uniwersytetu, stylistka, doradca ds. dress codu, mówca motywacyjny, felietonistka. Pasjonatka mody. Żona i mama dwóch synów. Od dwóch lat prowadzi warsztaty stylizacyjne i rozwoju osobowego m.in. w ramach Dzielnych Niewiast. Mówi o sobie: „Zależy mi, aby Kościół był pełen pięknych i świadomych siebie kobiet”.

3. WARSZTAT FLORYSTYCZNY „Wielkanocne cuda i cudeńka”
Palma, pisanki, a może uroczy drobiazg na świąteczny stół? Zadecyduj sama. Pod okiem uzdolnionej prowadzącej stworzysz własne arcydzieło, które upiększy Twój dom, Twój stół i zachwyci gości!!!
Uczestniczki są proszone o przyniesienie wydmuszek, jajek styropianowych i/lub plastikowych, wstążeczek, bibuły i … tego wszystkiego co, według fantazji, przyda się do wykonania dekoracji i ozdób na nadchodzące Święta Wielkiej Nocy. Uwaga: obowiązujący gadżet każdej pani to … osobiste nożyczki.

PROWADZĄCA WARSZTAT: Marzena Sala
Żona i mama dorosłego syna, z zamiłowania florystka (po kursie florystycznym pierwszego stopnia), z powołania zakrystianka – opiekuje się kościołem pw. Najświętszego Zbawiciela i Matki Boskiej Ostrobramskiej, spełnia się tu również jako florystka. Liderka grupy modlitewnej „Matki w Modlitwie” oraz liderka wspólnoty Odnowy wiary w Duchu Świętym, mocno zakorzeniona w duchowości ignacjańskiej. Jej motto życiowe: „Chrystus jest moją DROGĄ, PRAWDĄ I ŻYCIEM”.

UWAGA:
Ze względów logistycznych prosimy o zgłoszenia najpóźniej do czwartku 11. kwietnia.
W przypadku zbyt małej liczby uczestniczek 
zapisanych na dany warsztat – organizatorki powiadomią o odwołaniu tego warsztatu.

FORMULARZ  ZGŁOSZENIA  >  >  >  >  t u t a j
Regulamin spotkań  >  >  >  >   t u t a j

Szczegóły

Data:
Kwiecień 13
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce

Parafia OO.Redemptorystów
ul. Wittiga 10
Wrocław, Polska
+ Google Map