Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Dzielne Niewiasty Wrocław

Listopad 24

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Dzielnych Niewiast we Wrocławiu. Czekamy na  wszystkie  Panie – to jest czas dla ciała i ducha każdej z nas!  Parafia Ojców Redemptorystów – ul. Wittiga 10, na  Biskupinie.

Dzielne Niewiasty to cykliczne spotkania dla kobiet różnego wieku, stanu i zawodu, które mają na celu propagowanie harmonijnego i wielopłaszczyznowego rozwoju kobiety – duchowego, emocjonalnego, umysłowego i fizycznego, w oparciu o wartości chrześcijańskie.

PLAN SPOTKANIA:
 Część przedpołudniowa – warsztatowa:
od 8.30 – Recepcja  (prosimy o punktualne przybycie)
9.00  – Zawiązanie wspólnoty i powitanie
9.30– 12.30  
– Warsztaty

1. Warsztat stylizacyjny – MODNIE I GODNIE
2. Warsztat – Finanse wg Bożych zasad

(OPISY WARSZTATÓW – niżej, FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – na dole strony)

12.30 – 13.30  – P r z e r w a / O b i a d
 Część popołudniowa – dla ducha:
od 14.00 :
Modlitwa uwielbienia|Msza Święta|P r z e r w a|Konferencja z cyklu ”Jezus i kobiety Starego Testamentu” |P r z e r w a| Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.30 – Dzielenie w grupach
18.00 – Podsumowanie dnia

Koszt uczestnictwa w całodniowym wydarzeniu:
20 zł – warsztat   |   20 zł – posiłek
W przerwach – zapewniamy napoje (herbata, kawa).
Ciasto / ciastka, paluszki, owoce lub inne przekąski – zachęcamy Panie do przyniesienia we własnym zakresie.

Część popołudniowa – dla ducha tzn. od godz. 14.00 – jest otwarta dla wszystkich i nie wymaga zapisów.

OPIS WARSZTATÓW

1. WARSZTAT: MODNIE I GODNIE
Zapraszam Panie na niezwykłe spotkanie stylizacyjne z… Matką Bożą. Właśnie tak! Ja sama byłam mocno poruszona, kiedy dotarłam do informacji, że suknia Maryi, Jej welon, a także pasek dotrwały do czasów współczesnych i można je oglądać (w różnych miejscach świata)  jako relikwie. Przyznam, że jestem tym bardzo podekscytowana! Jak ubierała się Matka Boża? Jaki fason szaty nosiła, jakiego koloru, z jakiego materiału wykonaną? Sięgniemy do objawień Katarzyny Emmerich. Czy wiecie, że ta mistyczka opisała ze szczegółami suknię ślubną, jaką Maryja miała w dniu zaślubin ze św. Józefem? A nawet Jej uczesanie? Wyłania się z tego opisu coś wyjątkowo pięknego i kunsztownego.  To wszystko będziemy poznawać już na najbliższym warsztacie. Zjemy też posiłek w stylu św. Rodziny. Będą podpłomyki, oliwki, biały ser, aromatyczne zioła i nie tylko… Serdecznie zapraszam! O Matce Bożej nigdy dość!

PROWADZĄCA WARSZTAT: Marzena Jagielska
Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego i studiów podyplomowych,  doradca wizerunkowy, żona i mama 2 synów, zawodowo zajmująca się prowadzeniem warsztatów rozwoju osobowego i warsztatów stylizacyjnych, pasjonatka sportu i tańca towarzyskiego, miłośniczka kultury klasycznej, mocno zakorzeniona w duchowości katolickiej.  Misja: Miłość jako droga do siebie, bliźniego i Boga.

2.WARSZTAT – FINANSE wg BOŻYCH ZASAD cz. 2
Ponawiam zaproszenie na 2 część warsztatów. Już wiemy, dlaczego warto rozmawiać o pieniądzach oraz jaka jest ludzka i Boża odpowiedzialność za sprawy finansowe na tym świecie. Poznałyśmy biblijne zasady dotyczące mądrego wydawania pieniędzy i umiemy budować domowy budżet.
Na spotkaniu dowiemy się jaki jest Boży pogląd na:
– uczciwość i bycie nieuczciwym,
– pracę, obowiązki pracowników i pracodawców,
– dług i wychodzenie z długów.

PROWADZĄCA WARSZTAT : Aneta Wojtasiewicz
Absolwentka Politechniki Wrocławskiej (Wydział Podstawowych Problemów Techniki) oraz studiów podyplomowych MBA na Politechnice Warszawskiej. Ma doświadczenie w marketingu usług finansowych. Ukończyła kurs ”Biblia o Finansach”. Związana ze wspólnotą odnowy wiary w Duchu Świętym „Michael”.

UWAGA:
Ze względów logistycznych prosimy o zgłoszenia najpóźniej do 22 listopada (czwartek).
W przypadku zbyt małej liczby uczestniczek 
zapisanych na dany warsztat – organizatorki powiadomią o odwołaniu tego warsztatu.

FORMULARZ  ZGŁOSZENIA  >  >  >  >  t u t a j
Regulamin spotkań  >  >  >  >   t u t a j

Szczegóły

Data:
Listopad 24
Wydarzenie Category: