Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Dzielne Niewiasty Warszawa

Listopad 18

18 listopada zapraszamy w Warszawie na spotkanie kobiet każdego stanu i wieku. Zarezerwuj ten dzień dla siebie, aby spędzić czas: 1. ze sobą na warsztatach – wsłuchać się w siebie i wreszcie pomyśleć o sobie; 2. z Bogiem podczas modlitwy i Eucharystii. To prawdziwa uczta, na którą warto poprosić o zastępstwo w rodzinnych obowiązkach lub odłożyć „sprawy nie cierpiące zwłoki”. Dla każdej uczestniczki spotkania Pan Bóg ma Swój plan na ten dzień i warto pozwolić Mu się zaskoczyć:).

Plan spotkania:

Od 7.30 czynna jest „recepcja”

8.00 Rozpoczęcie, zawiązanie wspólnoty (prosimy o punktualne przybycie)

8.30-11.30 SerceARozumAJa. Moja droga życia. Warsztaty z Sarą.

12.00 Obiad

13.00 Modlitwa uwielbienia

13.30 Eucharystia

14.45 Konferencja „Sara – kobieta obietnicy” – Aleksandra Endzel

15.45 Adoracja (możliwość spowiedzi lub rozmowy z kapłanem)

16.30 Dzielenie w grupach

17.15 Podsumowanie dnia

 

Warsztaty: SerceARozumAJa. Moja droga życia. Warsztaty z Sarą.

Jesteśmy w drodze. Każda z nas ma swoją ścieżkę, historię. Zdarzały się na niej różne momenty. Były chwile radości, smutku, dni cierpienia i szczęścia, odczucia zawstydzenia, fascynacji, miłości… Trudne wybory, zakręty, góry i doły. Idziesz za głosem serca, wybierasz głos rozumu, ale zawsze jesteś w drodze. Wejdź do namiotu, zatrzymaj się, spójrz w tył, spójrz w przód. Sara będzie dla nas przewodniczką, bo każda z nas potrzebuje spojrzeć wstecz, aby nabrać sił do wędrówki  naprzód.

Na warsztacie wykorzystamy historię Sary, przedmioty, ruch, metaforę, elementy dramy, abyś mogła zatrzymać się nad tym, co Ciebie kształtuje, co ma wpływ na to kim dziś jesteś. Dostrzec swoje przeżycia i doświadczenia jako etapy drogi, spojrzeć na nie z dystansu, aby nabrać sił do dalszej wędrówki do celu.

Prowadząca: Maria Turek – od 17 lat żona Tomasza, mama Zosi (14), Maćka (12) i Franka (4,5), instruktor arteterapii, nauczycielka języka polskiego, prowadzi warsztaty z wykorzystaniem dramy. Formuje się wraz z mężem w Domowym Kościele. Lubi pracować z kobietami, z młodzieżą, sięgać po spontaniczność, ruch, taniec i wewnętrzną wrażliwość, aby odkrywać piękno oraz poszukiwać odpowiedzi na ważne pytania. Prowadziła zajęcia teatralne, warsztaty rozwojowe dla dorosłych, spotkania DN Junior. W swojej pracy łączy metody arteterapeutyczne z dramą i poprzez spontaniczność, twórcze działanie, ruch  poszukuje sposobu na spotkanie z innymi i z sobą samym.

Na spotkaniu zapewniamy napoje. Mile widziane smakołyki według własnej receptury, oryginalne pasty, domowe wypieki, które przynosimy we własnym zakresie. Głównie chodzi o to, by było smacznie i zdrowo:)!

Zapisy na warsztaty są obowiązkowe. Nie ma  możliwości udziału tylko w warsztatach. Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem spotkań. Przejdź do Formularza zgłoszeń:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY>>>

 

Szczegóły

Data:
Listopad 18
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
,

Organizator

DN Warszawa

Miejsce

Kościół św. Benona
Piesza 1
Warszawa, Mazowieckie 00-230 Polska
+ Google Map