Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Dzielne Niewiasty Kraków

Grudzień 7

Zapraszamy serdecznie na spotkanie Dzielnych Niewiast do Krakowa.

Spotkania Dzielnych Niewiast są otwarte dla pań każdego wieku i stanu.  Zapisy obowiązują tylko na warsztaty przedpołudniowe. Na część popołudniową od g. 14 można przyjść bez zapisów ( wejście przez furtę – ul. Zamojskiego 56).

Sobota 7 grudzień

Plan spotkania

Od 7.45 czynna jest recepcja

8:00 – Różaniec (w kaplicy klasztornej)

9:00 – Rozpoczęcie, nawiązanie wspólnoty

9.30 – 12.30 – Warsztaty

13.00 – Obiad

14.00 – Modlitwa uwielbienie

14.30 – Msza Święta

15.45 – Konferencja

16.45 – Adoracja Najświętszego Sakramentu. Możliwość spowiedzi, rozmowy

17.30 – Grupy dzielenia

18.00 – Podsumowanie

Tematy warsztatów:

I. „Piękna…nie tylko wewnętrznie”. Warsztaty wizażu.

Podczas warsztatów dowiemy się, jak kreować własny wizerunek, korygować niedoskonałości natury i podkreślać swoje atuty. Poznamy również prawidłowe techniki wykonywania makijażu z podziałem na poszczególne etapy. Będzie miał również miejsce pokaz makijażu na modelce „krok po kroku”. Zrobimy także przegląd naszych kosmetyczek. Będzie czas na porady i odpowiedzi na pytania w zakresie makijażu oraz wizażu.

Prowadzi – Monika Stec – artystka interdyscyplinarna, swobodnie poruszająca się w przestrzeni muzyki i sztuk plastycznych, odnosząca sukcesy na skalę ogólnopolską i międzynarodową. Artystka koloru, emocji i piękna ludzkich twarzy. To właśnie kobiece twarze i nie tylko są dla niej nieskończonym zródłem inspiracji. Prowadzi warsztaty grupowe i indywidualne, współpracuje z klientem indywidualnym oraz z placówkami kultury i sztuki. Od 2013 roku działa pod nazwą STREFA ZMIAN MONIKA STEC.   

II. Temperament a komunikacja.

Nasze temperamenty mogą być pomocą w komunikacji.

Różnimy się postrzeganiem sygnałów z otoczenia, reakcjami na bodźce oraz sposobami podejmowania decyzji. Jak te różnice wpływają na nasze relacje i co można z tym zrobić?

Prowadzi – dr Jerzy Kołodziej – wykładowca akademicki, konsultant z wieloletnią praktyką coachingu menedżerskiego i zarządzania projektami informatycznymi, negocjator. Specjalizuje się w budowaniu zespołów, tworzeniu strategii, rozwijaniu przedsięwzięć, także w skali międzynarodowej. Jak sam mówi o sobie, jego celem w spotkaniach z ludźmi jest odkrywanie ich naturalnego potencjału i towarzyszenie im w nowych wyzwaniach.

Na te warsztaty nie ma już wolnych miejsc

 

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem spotkań>>>

Przejdź do formularza zgłoszeń>>>

Szczegóły

Data:
Grudzień 7
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Kraków
Zamoyskiego 56
Kraków, Polska

Organizator

DN Kraków
Telefon:
788 459 662
Email:
krakow.dn@gmail.com