Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Dzielne Niewiasty Kraków

Grudzień 1

Zapraszamy na spotkanie Dzielnych Niewiast do Krakowa.

Spotkania Dzielnych Niewiast są otwarte dla pań każdego wieku i stanu.

Sobota 1 grudnia

Plan spotkania

Od 7. 45 czynna jest recepcja

8:00 – Różaniec (w kaplicy klasztornej)

9:00 – Rozpoczęcie, nawiązanie wspólnoty

9.30 – 12.30 – Warsztaty

13.00 – Obiad

14.00 – Modlitwa uwielbienie

14.30 – Msza Święta

15.45 – Konferencja

16.45 – Adoracja Najświętszego Sakramentu. Możliwość spowiedzi, rozmowy

17.30 – Grupy dzielenia

18.00 – Podsumowanie

Tematy warsztatów

I. „Boże Narodzenie tuż, tuż…. czyli świąteczne bombki i inne dekoracje techniką decoupage.”

Tematem warsztatów będzie wykonanie na poziomie kursu podstawowego bombki choinkowej techniką decoupage. Przedstawię krótko historię powstania techniki decoupage. Pokażę materiały potrzebne do wykonania pracy. Przygotujemy podkład na bombce styropianowej. Przygotujemy wzór z serwetki i technikę jej nałożenia. Pokażę różne sposoby wykańczania i dekorowania bombki. Nie wymagany jest szczególny talent artystyczny, każdy może, poznając technikę wykrzesać z siebie małego artystę, co przynosi wiele satysfakcji. Proszę przynieść ze sobą pudełko np. po lodach, słoiczek szklany średniej wielkości, małą gąbkę do naczyń.

Prowadzi: Danuta Wątroba – z wykształcenia  technik budowlany. Jej przygoda z decoupage zaczęła się w 2010 r., kiedy to ukończyła kurs florystyki z decoupage. Od tego czasu decoupage stał się jej pasją. Z powodzeniem tworzy i wystawia swoje prace, a także stara się zarażać innych swoją pasją.

II. „Na ratunek” – warsztaty z udzielania pierwszej pomocy – część II.

Wszystkich chętnych chcących nauczyć się udzielać pierwszej pomocy zapraszamy serdecznie na drugą część warsztatów. Trochę teorii, dużo praktyki. Różne praktyczne zagadnienia aby odnaleźć się w sytuacjach gdy musimy udzielić komuś szybko pomocy.

Prowadzi: Justyna Golonka –  Maltańska Służba Medyczna o. Myślenice.

III. „Jak odkryć swoje pragnienia i z sukcesem realizować je przez cele.

Jeśli chcesz wreszcie skutecznie realizować swoje plany życiowe poprzez cele to w czasie warsztatu dowiesz się jak prawidłowo je określać i zdefiniować, nauczysz się, jak przygotować plan ich realizacji – przyjdź koniecznie! Zabierz ze sobą także długopis i notatnik, na pewno się przydadzą!

Program warsztatu:

  1. Jak wyznaczasz swoje cele? Które z nich osiągnęłaś szybko i łatwo, a których pomimo, że wkładasz wiele wysiłku jeszcze do dzisiaj nie zrealizowałaś – analiza studium przypadku uczestniczki/uczestniczek warsztatów.
  2. Co potrzebujesz wiedzieć o sobie, by formułować cele.
  3. Czym jest cel?
  4. Jak rozpoznać, że cel jest naprawdę celem a nie marzeniem?
  5. Ćwiczenie – sformułuj swój cel i plan jego realizacji.

Prowadzi: Ilona Baster – specjalista ds. polityki personalnej i informacji naukowo-technicznej, doradca zawodowy, certyfikowany trener (CIPT-American Certification Institute) i asesor Assessment/Development Center. Ukończyła studia podyplomowe „Akademia Profesjonalnego Coachingu” na Akademii WSB. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe doskonalone w kraju i za granicą, związane m.in. z zarządzaniem, rekrutacją, prowadzeniem szkoleń, planowaniem kariery zawodowej, tworzeniem systemów motywacyjnych, kompetencyjnych i oceny pracowniczej.

 

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem spotkań>>>

Przejdź do formularza zgłoszeń>>>

Szczegóły

Data:
Grudzień 1
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Kraków
Zamoyskiego 56
Kraków, Polska

Organizator

DN Kraków
Telefon:
515 660 125
Email:
krakow.dn@gmail.com