Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Dzielne Niewiasty Kraków

Czerwiec 2

Zapraszamy na spotkanie Dzielnych Niewiast do Krakowa.

Spotkania Dzielnych Niewiast są otwarte dla pań każdego wieku i stanu.

Sobota 2 czerwca

Plan spotkania

Od 7. 45 czynna jest recepcja

8:00 – Różaniec (w kaplicy)

8.00 – 9.00 – Możliwość skorzystania z sakramentu Pojednania i pokuty

9:00 – Rozpoczęcie, nawiązanie wspólnoty

9.30 – 12.30 – Warsztaty

13.00 – Obiad

14.00 – Modlitwa uwielbienie

14.30 –  Msza Święta

15.45 – Konferencja

16.45 – Adoracja Najświętszego Sakramentu. Możliwość spowiedzi, rozmowy

17.30 – Grupy dzielenia

18.00 – Podsumowanie

Tematy warsztatów

I. Emocje – po co są i jak sobie z nimi radzić. Część III.

„W życiu chrześcijańskim sam Duch Święty wypełnia swoje dzieło, pobudzając całość bytu człowieka, wraz z jego cierpieniami, obawami, smutkami … W Chrystusie uczucia ludzkie mogą otrzymać swoje spełnienie w miłości i Boskim szczęściu.”  KKK 1769

Spokój, czy pokój serca? Wesołość, czy radość? Kiedy uczucia wypływają z ciała, jakie są owocem ducha? Podczas tego spotkania będziemy zastanawiały się nad duchową wartością naszych emocji. Spróbujemy odkryć, w jaki sposób emocje wpływają na nasze życie duchowe i czy mogą przemieniać nasze serce.

Prowadzi Ewa Fus-Kubacka – doświadczona autorka i realizatorka programów socjoterapeutycznych  dla dorosłych i młodzieży, trener profilaktyki z certyfikatem Polskiego Stowarzyszenia Psychologów Praktyków, trener „Szkoły dla Rodziców i Wychowawców”- rekomendacja na stronie www.ore.edu.pl . Asystent pastoralny w służbie medycznej i opiece społecznej. Mężatka, dwoje dzieci.

II. „Dwa Sanktuaria”  – spacer z przewodnikiem

Proponujemy spacer do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia i Sanktuarium Jana Pawła II z przewodnikiem p. Marzeną Bańdułą, która opowie nam wiele szczegółów o historii i teraźniejszości tych miejsc.

Prowadzi-Marzena Bańduła – absolwentka historii UJ oraz studiów podyplomowych z wiedzy o kulturze i wiedzy o społeczeństwie; od 2000 roku jest licencjonowanym przewodnikiem po Krakowie; działa w Stowarzyszeniu Przewodników i Popularyzatorów Wiedzy o Krakowie; pracuje też w ZSG  Nr 2 w Krakowie jako nauczyciel historii.

III. FOTOcoaching – czyli rozwiń skrzydła swojego potencjału! Część II.

FOTOcoaching – autorska metoda pracy, w której dzięki fotografii odkryjesz siebie!

Jeśli czujesz, że chcesz rozwijać swoją umiejętność pozytywnego patrzenia na świat. Jeśli fotografowanie jest dla Ciebie pretekstem do poszukiwania samego siebie. Jeśli czujesz, że jest to coś co wyzwala twoją wyobraźnię. Jeśli chcesz odkryć swoje potrzeby i wartości. Jeśli chcesz się nauczyć nazywać i mówić o emocjach. Jeśli chcesz wyzwolić w sobie obrazy kreujące Twój potencjał w działaniu. Jeśli chcesz się zatrzymać, zobaczyć świat i poznać siebie, to serdecznie zapraszam na mój autorski warsztat fotocoachingowy – przez fotografie w głąb siebie! Zapraszam na czas twórczej zabawy obrazem:) pełnej przeżyć, przygody, wyzwań i odkryć!

Uczestniczki proszę o przyniesienie 3 fotografii (klasycznych odbitek) zdjęć wykonanych przez siebie.

Prowadzi – Małgorzata Pióro – artysta fotografik, pedagog, socjolog, wykładowca, arteterapeuta, certyfikowany trener i trener doświadczania, podróżniczka. Prowadzi autorskie warsztaty Sztuka Patrzenia w Londynie, Dublinie i Lwowie. W Krakowie współprowadzi warsztaty fotograficzne Przygoda z Fotografią. Prowadzi szkolenia i zajęcia indywidualne z autorskiego FOTOcoachingu, który wykłada na studiach podyplomowych na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.   Prowadzi fotowyprawy w różne zakątki świata m.in do Gruzji, Azerbejdżanu i Indii. www.fotopioro.pl,

 

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem spotkań>>>

Przejdź do formularza zgłoszeń>>>

 

Szczegóły

Data:
Czerwiec 2
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:

Organizator

DN Kraków
Telefon:
515 660 125
Email:
krakow.dn@gmail.com

Miejsce

Kraków
Zamoyskiego 56
Kraków, Polska
+ Google Map