Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Dzielne Niewiasty Kraków

Wrzesień 7

Zapraszamy na spotkanie Dzielnych Niewiast do Krakowa.

Spotkania Dzielnych Niewiast są otwarte dla pań każdego wieku i stanu. Zapisy obowiązują tylko na warsztaty przedpołudniowe. Na część popołudniową od g. 14 można przyjść bez zapisów ( wejście przez furtę – ul. Zamojskiego 56).

Sobota 7 wrzesień

Plan spotkania

Od 7. 45 czynna jest recepcja

8:00 – Różaniec (w kaplicy klasztornej)

9:00 – Rozpoczęcie, nawiązanie wspólnoty

9.30 – 12.30 – Warsztaty

13.00 – Obiad

14.00 – Modlitwa uwielbienie

14.30 – Msza Święta

15.45 – Konferencja

16.45 – Adoracja Najświętszego Sakramentu. Możliwość spowiedzi, rozmowy

17.30 – Grupy dzielenia

18.00 – Podsumowanie

Tematy warsztatów

I. Bibliodrama

Zapraszamy na wrześniowe warsztaty bibliodramy. Będzie kobieco! Będziemy niesione według naszej wrażliwości, w poszukiwaniu tego, co dla niewiasty jest najważniejsze i jedyne. Słowo Boże mnie porusza”- to główny motyw bibliodramy. Spotkanie z Bogiem poprzez Słowo, w którym ON jest obecny, będzie nas wewnętrznie ubogacać, a nawet przemieniać… Uczestniczki warsztatu będą też mogły spotkać się z postaciami i sytuacjami biblijnymi, identyfikować się z nimi…obserwować…konfrontować… i poprzez to doświadczenie otrzymywać światło na własne wątki życia.

Zapraszam serdecznie!

Prowadzi: Ewa Fus-Kubacka – doświadczona autorka i realizatorka programów socjoterapeutycznych dla dorosłych i młodzieży, trener profilaktyki z certyfikatem Polskiego Stowarzyszenia Psychologów Praktyków, trener „Szkoły dla Rodziców i Wychowawców”- rekomendacja na stronie www.ore.edu.pl. Asystent pastoralny w służbie medycznej i opiece społecznej. Mężatka, dwoje dzieci.

II. Florystyka

Jesień to mnóstwo barw, kwiatów i ziół w ogrodzie z których wyczarować można przepiękne bukiety i jesienne dekoracje. 

Prowadzi: Monika Kudłacz – florystka, posiadająca uprawnienia sędziego międzynarodowego. W latach 2009-2015 współtworzyła pracownię florystyczną City Flowers w Krakowie. Żywo uczestniczy w życiu florystycznym Polski i Europy szkoląc się, prowadząc pokazy, pracując w komisjach sędziowskich, asystując polskim reprezentantom na Eurofleurs. Poza florystyką jest uzależniona od podróży z plecakiem i eksperymentów kulinarnych. Jak sama mówi: „odkąd kwiaty zakwitły w moim życiu pierwszemu nałogowi oddaję się sporadycznie, natomiast drugiemu codziennie„.

 

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem spotkań>>>

Przejdź do formularza zgłoszeń>>>

Szczegóły

Data:
Wrzesień 7
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Kraków
Zamoyskiego 56
Kraków, Polska

Organizator

DN Kraków
Telefon:
515 660 125
Email:
krakow.dn@gmail.com