Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Dzielne Niewiasty Kraków

Grudzień 2

Zapraszamy na grudniowe spotkanie Dzielnych Niewiast do Krakowa.

Spotkania Dzielnych Niewiast są otwarte dla pań każdego wieku i stanu.

Sobota 2 grudnia

Plan spotkania

Od 7. 45 czynna jest recepcja

8:00 – Różaniec (w kaplicy)

8.00 – 9.00 – Możliwość skorzystania z sakramentu Pojednania i pokuty

9:00 – Rozpoczęcie, nawiązanie wspólnoty

9.30 – 12.30 – Warsztaty

13.00 – Obiad

14.00 – Modlitwa uwielbienie

14.30 –  Msza Święta – o. Paweł Drobot CSsR

15.45 – Konferencja

16.45 – Adoracja Najświętszego Sakramentu. Możliwość spowiedzi, rozmowy

17.30 – Grupy dzielenia

18.00 – Podsumowanie

Tematy warsztatów

  1. Florystyka

Na grudniowym spotkaniu zrobimy nasze autorskie kompozycje adwentowe ze świecami, które można będzie  zapalić w każdą niedzielę adwentu. Połączymy tradycję z naszą fantazją, zdobędziemy nowe umiejętności techniczne i ozdobimy mieszkania na czas oczekiwania. Serdecznie zapraszam.

Prowadzi -Monika Kudłacz  –Florystka, posiadająca uprawnienia sędziego międzynarodowego, wicemistrzyni Polski 2012. W latach 2009-2015 współtworzyła pracownię florystyczną City Flowers w Krakowie. Żywo uczestniczy w życiu florystycznym Polski i Europy szkoląc się, prowadząc pokazy, pracując w komisjach sędziowskich, asystując polskim reprezentantom na Eurofleurs. Poza florystyką jest uzależniona od podróży z plecakiem i eksperymentów kulinarnych. Jak sama mówi: „odkąd kwiaty zakwitły w moim życiu pierwszemu nałogowi oddaję się sporadycznie, natomiast drugiemu codziennie„.

  1. Warsztaty z emisji głosu cz.II

Planowany jest cykl 3 warsztatów lecz dołączyć się można w każdej chwili. Warsztaty składają się z  części teoretycznej i praktycznej. Po krótkich objaśnieniach teoretycznych następuje za każdym razem ich ilustracja w praktyce wraz z odpowiednimi ćwiczeniami.

Część teoretyczna (bardzo ważne jest zrozumienie istoty problemu i konieczności  pracy nad sobą oraz odpowiedniej motywacji) jest traktowana jako konieczny wstęp do części praktycznej.

Część praktyczna jest główną częścią warsztatów. Ćwiczymy własne ciało, ćwiczymy na różnego rodzaju tekstach: wiersze  (o różnym charakterze), proza, teksty prasowe, teksty biblijne, itp.

W części drugiej – sterujemy swoim głosem (fonacja, artykulacja, dykcja). Ćwiczenia z krótkimi tekstami (wierszyki, krótkie teksty prozą, teksty reklamowe).
Ewentualne osoby, które brały udział w pierwszej edycji warsztatów, będą miały dobrą okazję do przypomnienia, uzupełnienia i poszerzenia wiedzy i umiejętności zdobytych wcześniej.

Prowadzi-Magdalena Bodniak – magister filologii germańskiej. Urodzona w 1962 roku w Tarnowie, gdzie w dalszym ciągu mieszka. Ukończyła germanistykę na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie i podyplomowe studia logopedyczne na Akademii Pedagogicznej także w Krakowie. Pracuje jako wykładowca w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie w Zakładzie Filologii Germańskiej, gdzie prowadzi zajęcia przede wszystkim z praktycznej nauki języka niemieckiego ze szczególnym uwzględnieniem wymowy niemieckiej, a także z emisji głosu. Prowadziła warsztaty z emisji głosu dla nauczycieli w Krakowie, w Tarnowie i w powiecie tarnowskim. Posiada wykształcenie i doświadczenie w zakresie śpiewu solowego i chóralnego.

III.Warsztaty „Kobieta przedsiębiorcza”   cz.IV. (brak miejsc na te warsztaty)

Zapraszamy na cykl czterech warsztatów poświęconych „kobiecie przedsiębiorczej”.

Zachęcamy do udziału w całym cyklu ale nie jest to warunek konieczny uczestnictwa.

Poruszymy tematy takie jak:
Co mnie ogranicza?

Kobieta przedsiębiorcza to nie tylko businesswomen.

Jak radzić sobie w życiu z ograniczeniami?

Spotkanie będzie prowadzone w formie warsztatów.

Warsztat jest podzielony na dwie części:

Część 1 – jest w formie prezentacji i omawia przeszkody wewnętrzne, które często w nas tkwią i które ograniczają nasze działanie. Ta część oparta jest na doświadczeniach

Część 2 – to część warsztatowa, która pozwoli w lekkiej formie poznać kilka narzędzi praktycznych, które mają przełożenie w codziennym życiu i wychodzeniu naprzeciw różnym wyzwaniom.

Prowadzi – dr. Jerzy Kołodziej -wykładowca akademicki, konsultant z wieloletnią praktyką coachingu menedżerskiego i zarządzania projektami informatycznymi , negocjator. Specjalizuje się w budowaniu zespołów, tworzeniu strategii, rozwijaniu przedsięwzięć , także w skali międzynarodowej. Jak sam mówi o sobie, jego celem w spotkaniach z ludźmi jest odkrywanie ich naturalnego potencjału i towarzyszenie im w nowych wyzwaniach.”

PRZEJEDŹ DO FORMULARZA>>>

 

Szczegóły

Data:
Grudzień 2
Wydarzenie Category:

Miejsce

Kraków
Zamoyskiego 56
Kraków, Polska
+ Google Map