Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Dzielne Niewiasty Junior w Krakowie

30 listopada 2019

Zapraszamy na kolejne spotkanie DN Junior, które odbędzie się 30 listopada (sobota) w Krakowie, ul. Zamoyskiego 56.  Koordynatorem spotkań DN Junior jest Małgorzata Kudłacz (kontakt: makud@wp.pl), opiekunem duchowym jest o. Witold Hetnar CSsR. (Zapisy na warsztaty są obowiązkowe, można je dokonywać telefonicznie  lub emailem na adres: makud@wp.pl )

 

Program spotkania

12.30 – rozpoczęcie i przywitanie uczestniczek, czas na ciastko, herbatę, kawę, napoje

13:00 – 14.00 – Wodzireje i tancerze tańców lednickich, Monika i Tomasz Wójtowicz poprowadzą wspólnie uwielbienie na parkiecie dla wszystkich grup. 

14:00 – 17:00 – warsztaty dla dziewczynek i rodziców

17.00 – Eucharystia

18.00 – Podsumowanie i kolacja

 

ZAPRASZAMY NA WARSZTATY W TRZECH GRUPACH WIEKOWYCH:

I grupa  /5 – 8 lat/

Najmłodszą grupę zapraszamy na zajęcia twórcze – będzie ciekawie i pomysłowo. Porozmawiamy też o tym, czym jest taniec Uwielbienia. 

II grupa /9 – 12 lat/

Tę grupę zapraszamy na warsztaty: „Ze świętym Andrzejem chwalimy Pana tańcem”. Warsztaty poprowadzą wodzireje i tancerze tańców lednickich: Monika i Tomasz Wójtowicz – niepowtarzalni, doświadczeni, wyszkoleni i pomysłowi. 

 

III grupa /13 -18 lat/

 

Do tej grupy zapraszamy dziewczęta 13+ na warsztaty asertywności po chrześcijańsku. Poznamy wartość i sens mówienia „nie” w różnych sytuacjach szkolnych, domowych, podwórkowych. Poćwiczymy odmawianie według sprawdzonych metod, by wzmacniać poczucie wartości. Zastanowimy się, jak asertywność wpływa na życie duchowe.

Zaprasza Beata Mądra – certyfikowany trener pracy z młodzieżą. Podczas spotkania będzie można nabyć najnowsze książki autorki.

 

Warsztat dla rodziców 

Warsztat dla rodziców poprowadzi Marcin Mądry – mąż i ojciec siedmiorga dzieci, prezes Fundacji Wychowanie i Profilaktyka im. Filipa Neri, trener i instruktor programu profilaktyki zintegrowanej Archipelag Skarbów, właściciel firmy SapientiaPP, Harcerz Orli SHK „Zawisza”, wodzirej i konferansjer, mówca motywacyjny.

 

Na spotkaniu zapewniamy napoje. Ciastka, słodycze, owoce, sałatki itd. przynosimy we własnym zakresie.

 

Koszt uczestnictwa : warsztaty 15 zł od osoby / warsztat + kolacja /

 

Więcej informacji udziela Małgorzata Kudłacz: makud@wp.pl  tel. 693 470 070

Szczegóły

Data:
30 listopada 2019
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:

Organizator

DN Kraków
Telefon:
788 459 662
Email:
krakow.dn@gmail.com

Miejsce

Kraków
Zamoyskiego 56
Kraków, Polska
+ Google Map