Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Dzielne Niewiasty Junior w Krakowie

Listopad 24 g. 13:00 - 18:00

Zapraszamy na kolejne spotkanie DN Junior, które odbędzie się w Krakowie  w dniu 24 listopada  (sobota). Koordynatorem spotkań DN Junior jest Małgorzata Kudłacz (kontakt: makud@wp.pl), opiekunem duchowym o. Paweł Drobot CSsR.

24 listopada będziemy gościć liderkę zespołu „Guadelupe” – Agnieszkę, która da świadectwo o Maryi  z Meksyku. Agnieszka wydała kilka płyt i napisała książkę o czystości,  jest redaktorką czasopisma „Czas Maryi”. Będzie można nabyć płyty i książkę podczas spotkania.

I Grupa (5-8 lat)

Warsztaty:  Poznajemy świat zwierząt.

II grupa (9-12 lat)

Warsztaty: „Jestem czysta w myśli, w mowie, w sercu”. Jak realizować tę misję w szkole? Jak czuć się wartościową dziewczyną? Prowadzi Beata Mądra – autorka motywujących spotkań dla dziewcząt i kobiet. Żona Marcina. Mama trzech córek i trzech synów.

Grupa III (12-17 lat)

Temat główny na cały rok :  Sekrety Maryi –  Matki Bożej.

Temat spotkania : Warsztaty stylu – Nastolatka a pory roku stworzone przez Pana.  Jak dobierać kolory ubrań do swojej urody? Poprowadzi Joanna Nagel – doradca stylu, współprowadzi rekolekcje  O Pięknie dla kobiet. Żona  Przemysława. Mama pięciu córek i syna. Gość warsztatów (liderka zespołu „Guadelupe”,  Agnieszka ) da świadectwo o czystości.

Dla rodziców temat „Czy chwalenie może zaszkodzić?”

W programie między innymi:  Czy często należy chwalić swoje dziecko? Jak chwalić, żeby nie „popsuć” – pochwała dobra i zła. Co z krytyką? Budowanie poczucia własnej wartości u dziecka.

Warsztat prowadzi Katarzyna Gucwa-Zielińska. Jest pedagogiem, nauczycielem i wychowawcą. Od dwudziestu lat pracuje w szkole i uczy między innymi wychowania do życia w rodzinie. Od 5 lat zajmuje się również tutoringiem rozwojowo-wychowawczym młodzieży. Jest też realizatorem programu Szkoła dla Rodziców i Wychowawców

Program spotkania

13.00 – Rozpoczęcie i przywitanie uczestniczek ; czas na ciastko, herbatę, kawę, napoje
13:30 – 14:30 – wspólne spotkanie z Agnieszką Beszłej – liderką zespołu z Guadelupe (prowadzi Beata Mądry)
14:30 – 17:00 – warsztaty dla dziewczynek  i rodziców
17:00 – Eucharystia  o. Marek Urban
18:00 – podsumowanie i kolacja
Koszt uczestnictwa: warsztaty 15 zł od osoby (warsztat + kolacja)

Więcej informacji udziela Małgorzata Kudłacz: makud@wp.pl  tel. 693 470 070

Szczegóły

Data:
Listopad 24
Czas:
13:00 - 18:00
Wydarzenie Category:

Organizator

DN Kraków
Telefon:
515 660 125
Email:
krakow.dn@gmail.com

Miejsce

Kraków
Zamoyskiego 56
Kraków, Polska
+ Google Map