Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Dzielne Niewiasty Warszawa

Październik 21

21 października zapraszamy w Warszawie na spotkanie kobiet każdego stanu i wieku. Zarezerwuj ten dzień dla siebie, aby spędzić czas: 1. ze sobą na warsztatach – wsłuchać się w siebie i wreszcie pomyśleć o sobie; 2. z Bogiem podczas modlitwy i Eucharystii. To prawdziwa uczta, na którą warto poprosić o zastępstwo w rodzinnych obowiązkach lub odłożyć „sprawy nie cierpiące zwłoki”. Dla każdej uczestniczki spotkania Pan Bóg ma Swój plan na ten dzień i warto pozwolić Mu się zaskoczyć:).

Plan spotkania:

Od 7.30 czynna jest „recepcja”

8.00 Rozpoczęcie, zawiązanie wspólnoty (prosimy o punktualne przybycie)

8.30-11.30 warsztaty dramy pt. „Ja – siostra Ewy” – Maria Turek

12.00 Obiad

13.00 Modlitwa uwielbienia

13.30 Eucharystia

14.45 Konferencja „Ewa – korona stworzenia” – Aleksandra Endzel

15.45 Adoracja (możliwość spowiedzi lub rozmowy z kapłanem)

16.30 Dzielenie w grupach

17.15 Podsumowanie dnia

 

Warsztaty: „Ja – siostra Ewy”.

Kim była Ewa? Czy jestem do niej podobna? Co nas łączy, a co różni?

Zapraszamy do spotkania z biblijną Pierwszą Kobietą – Ewą. Na warsztacie będziemy działać w oparciu o ruch, tekst i wykorzystanie przedmiotów, sięgniemy do metody dramy, aby odkrywać siebie, swoje emocje, wzorce, potrzeby. Spotkajmy się z Ewą i ze sobą w sobotę. 

Prowadząca: Maria Turek – Od 17 lat żona Tomka, mama Zosi (14), Maćka (12) i Franka (4,5), jest instruktorem arteterapii, trenerem dramy i nauczycielką języka polskiego. Lubi pracować z młodzieżą, wykorzystywać spontaniczność, ruch, taniec i wewnętrzną wrażliwość do odkrywania piękna i poszukiwania odpowiedzi na ważne pytania. Prowadziła zajęcia teatralne, warsztaty rozwojowe dla dorosłych, spotkania DN Junior. W swojej pracy sięga po metodę dramy i poprzez spontaniczność, twórcze działanie, ruch  poszukuje sposobu na spotkanie z innymi i z sobą samym.

Na spotkaniu zapewniamy napoje. Mile widziane smakołyki według własnej receptury, oryginalne pasty, domowe wypieki, które przynosimy we własnym zakresie. Głównie chodzi o to, by było smacznie i zdrowo:)!

Zapisy na warsztaty są obowiązkowe. Nie ma  możliwości udziału tylko w warsztatach. Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem spotkań. Przejdź do Formularza zgłoszeń:

FORMULARZ ZGŁOSZEŃ

 

Szczegóły

Data:
Październik 21
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

DN Warszawa

Miejsce

Kościół św. Benona
Piesza 1
Warszawa, Mazowieckie 00-230 Polska
+ Google Map