Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Dzielne Niewiasty Kraków

Wrzesień 2

Zapraszamy na wrześniowe  spotkanie Dzielnych Niewiast do Krakowa.

Spotkania Dzielnych Niewiast są otwarte dla pań każdego wieku i stanu.

Sobota 2 września

Plan spotkania

Od 7. 45 czynna jest recepcja

8:00 – Różaniec (w kaplicy).

8.00 – 9.00 – Możliwość skorzystania z sakramentu Pojednania i pokuty

9:00 – Rozpoczęcie, nawiązanie wspólnoty

9.30 – 12.30 – Warsztaty

13.00 – Obiad

14.00 – Modlitwa uwielbienie

14.30 –  Msza Święta – o. Paweł Drobot CSsR

15.45 – Konferencja – o. Paweł Drobot CSsR

16.45 – Adoracja Najświętszego Sakramentu. Możliwość spowiedzi, rozmowy

17.30 – Grupy dzielenia

18.00 – Podsumowanie

Tematy warsztatów

Warsztaty zielarskie I

Zapraszamy, by po wakacjach i niewątpliwie wspaniałych urlopach zatroszczyć się o podtrzymanie dobrej kondycji i zdrowia. Pomogą nam w tym warsztaty zielarskie. „Zioła w kuchni i apteczce domowej” – prezentacja roślin użytkowanych jako roślin przyprawowych i leczniczych. Sposoby ich zastosowania w kuchni, przepisy na mikstury lecznicze wykorzystywane przy różnych dolegliwościach. Możliwość degustacji przetworów zielarskich oraz herbat ziołowych.

Prowadzi – dr Monika Fijołek – autorka projektów ogrodów ziołowych i przydomowych oraz książek i artykułów o tematyce zielarskiej. Praca doktorska z uprawy mięty pieprzowej obroniona na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie w 2014 r. Doktor nauk rolniczych. Członek Wspólnoty Trudnych Małżeństw Sychar w Krakowie.

Warsztaty „Kobieta przedsiębiorcza” 

Uwaga: zapisy na te warsztaty zakończone.

Zapraszamy na cykl czterech warsztatów poświęconych „kobiecie przedsiębiorczej”. Zachęcamy do udziału w całym cyklu ale nie jest to warunek konieczny uczestnictwa.

Poruszymy tematy takie jak:
Co mnie ogranicza?

Kobieta przedsiębiorcza to nie tylko businesswomen.

Jak radzić sobie w życiu z ograniczeniami?

Spotkanie będzie prowadzone w formie warsztatów.

Warsztat jest podzielony na dwie części:

Część 1 – jest w formie prezentacji i omawia przeszkody wewnętrzne, które często w nas tkwią i które ograniczają nasze działanie. Ta część oparta jest na doświadczeniach.

Część 2 – to część warsztatowa, która pozwoli w lekkiej formie poznać kilka narzędzi praktycznych, które mają przełożenie w codziennym życiu i wychodzeniu naprzeciw różnym wyzwaniom.

Prowadzi – dr. Jerzy Kołodziej -wykładowca akademicki, konsultant z wieloletnią praktyką coachingu menedżerskiego i zarządzania projektami informatycznymi , negocjator. Specjalizuje się w budowaniu zespołów, tworzeniu strategii, rozwijaniu przedsięwzięć , także w skali międzynarodowej. Jak sam mówi o sobie, jego celem w spotkaniach z ludźmi jest odkrywanie ich naturalnego potencjału i towarzyszenie im w nowych wyzwaniach.”

Warsztaty „Taniec uwielbienia”

Taniec jest naturalnym wyrazem ludzkiej radości, radość zaś, to owoc Ducha Świętego. Modlitwa tańcem to coś więcej niż zwykły taniec. Wyraża bowiem tęsknotę człowieka za wolnością i Bożym pięknem. W czasie warsztatów damy się zaprosić do tańca samemu Bogu ogarniającemu nas miłującym spojrzeniem. Czy chcesz wytańczyć Mu swoją miłość?

Prowadzi – s. Anna Musiał rscj, siostra ze Zgromadzenia Najświętszego Serca Jezusa (Sacré Coeur,  www.siostry-sc.pl ). Od 2009 roku jej pasją jest modlitwa uwielbienia Boga tańcem. Wielokrotnie prowadziła weekendowe warsztaty i rekolekcje połączone z taką formą modlitwy. Zdjęcia i krótkie filmy z takich spotkań można obejrzeć na stronie internetowej: www.wielbienietancem.pl

Przejdź do formularza zgłoszeń>>>

Szczegóły

Data:
Wrzesień 2
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:

Organizator

DN Kraków
Telefon:
515 660 125
Email:
krakow.dn@gmail.com

Miejsce

Kraków
Zamoyskiego 56
Kraków, Polska