Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Dzielne Niewiasty Junior Warszawa

Październik 22 g. 13:30 - 18:00

Zapraszamy na spotkanie Dzielnych Niewiast Junior w Warszawie. 22 października widzimy się w parafii św. Klemensa Hofbauera na Woli, przy ul. Karolkowej 49 u Ojców Redemptorystów.

Całoroczny temat naszych spotkań: Moja kobiecość moją wartością.

Temat październikowy: Moje wyspy kompetencji.

Koordynatorem spotkań jest Aleksandra Gruca-Endzel (kontakt: dnjwarszawa@gmail.com), opiekunem duchowym – O. Grzegorz Ruszaj CSsR.

Spotkania odbywają się w dwóch grupach wiekowych: 9-12 lat oraz 13-17 lat.

Zapisy na warsztaty są obowiązkowe – przez formularz dostępny tutaj.

Program spotkania:
Od 13:30 czynna jest recepcja (wejście od strony Oratorium), prosimy o punktualne przybycie. To będzie też czas na ciastko, herbatę, kawę, napoje i poznawanie się 🙂
14.00 – 16.00 – Warsztaty w trzech równoległych grupach: dla dziewczynek młodszych i starszych oraz dla mam/cioć/babć/opiekunek, z którymi dziewczęta przyjdą.
16:30 – Eucharystia (zapraszamy całe rodziny)
17.30 – kolacja i podsumowanie dnia

Napoje na spotkaniu są zapewnione. Mile widziane sałatki, owoce i smakołyki na wspólny stół.

Koszt uczestnictwa: 20 zł od osoby (warsztat + kolacja)

Prowadzące:

Grupa 9-12 lat:
Anna Szymczuk – tancerka tańca modlitewnego, ikonopisarka, doradca NPR. Absolwentka Instytutu Studiów nad Rodziną, Profilaktyki Uzależnień i Relacji Interpersonalnych oraz Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej. Na co dzień pracuje z dziećmi. Lubi leśne spacery i dobrą herbatę.

Na warsztatach wyruszymy wspólnie na spotkanie z sobą samą, odkrywając własne piękno i siłę. Ktoś powiedział: „Bóg stwarzając każdą z nas wyrzucił matrycę.” Rozraduj się tym! Będziemy odkrywać talenty, zrobimy mapę marzeń, zatańczymy…

Grupa 13-17 lat:
Maria Turek – Od 17 lat żona Tomka, mama Zosi (14), Maćka (12) i Franka (4,5), jest instruktorem arteterapii, trenerem dramy i nauczycielką języka polskiego. Lubi pracować z młodzieżą, wykorzystywać spontaniczność, ruch, taniec i wewnętrzną wrażliwość do odkrywania piękna i poszukiwania odpowiedzi na ważne pytania. Prowadziła zajęcia teatralne dla młodzieży, warsztaty rozwojowe dla dorosłych. W swojej pracy sięga po metodę dramy i poprzez spontaniczność, twórcze działanie, ruch poszukuje sposobu na spotkanie z innymi i z sobą samym.

Zapraszam na wyprawę, która może być odkrywczą ekspedycją. Zatrzymaj się, rozejrzyj, zobacz i usłysz co w Tobie gra. Będziemy poszukiwać i badać Wyspy Naszych Możliwości, Pasji i Mocnych stron. Ciekawe jakie nowe rejony odkryjesz w sobie samej..?

Warsztaty dla mam/cioć/babć/opiekunek:

Wioletta Wiśniewska – od 30 lat przeżywa formację we wspólnocie Ruchu Światło Życie, od 18 lat wspólnie z mężem – Tomkiem. Mama dwójki dzieci: Marysi – 13 lat i Mateusza – 11 lat. Skończyła resocjalizację. Jest wychowawcą, pedagogiem, instruktorem komunikacji interpersonalnej, terapeutą, autorem programów profilaktycznych dla dzieci. Od 16 lat uczy wychowania do życia w rodzinie.

Wyspy to miejsca na wielkich wodach.
Kawałek lądu wśród morza słonej wody.
Nadzieja na twardy grunt i schronienie, zwłaszcza przy przeciwnościach losu.
Poszukaj swoich wysp kompetencji i zacznij z nich korzystać w swoim życiu.

Szczegóły

Data:
Październik 22
Czas:
13:30 - 18:00
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
,

Organizator

DN Warszawa

Miejsce

Parafia św. Klemensa Hofbauera
Karolkowa 49
Warszawa, mazowieckie Polska
+ Google Map